MENU

Що перешкоджає створенню музею на Поштовій площі в Києві

3710 0

Чому Віталієві Кличку та Вікторії Мусі слід заборонити вхід в усі музеї світу? Тому що міський голова Києва та голова комісії Київради з питань культури – люди гранично некультурні, точніше, вкрай антикультурні. Це їхнє нутро яскраво проявилося в ситуації на Поштовій площі, де археологи виявили цілу вулицю стародавнього Києва, однак зіткнулися з апетитами забудовника чергового торговельного центру.

Кличко мав би зайняти лідерську позицію в розірванні угоди із забудовником, який має бажання й сумнівні дозволи на будівництво чергового торговельного центру на Поштовій площі. Якби міський голова Києва був культурною людиною, сильним політичним бійцем, то він би очолив цей процес. Натомість Кличко навіть не прийшов на останнє голосування 7 червня в Київраді, де розглядали саме такий варіант майбутнього викопаної із давнини київської вулиці.

Читайте також: Науковці рекомендують після завершення розкопок на Поштовій створити музей на Контрактовій площі

Муха – страшно сказати – голова комісії Київради з питань культури – просуває безсоромні пропозиції, які перекреслюють бажання киян, та й не лише киян, побачити унікальний музей замість чергового торговельного центру, а саме:

– "розглянути можливіть розірвання інвестиційного договору" – але це передбачає й можливість не розривати договір;

– "музеєфікація і консервація" – але не створення музею.

А ще Муха поширює необґрунтовані спекуляції про непідйомну вартість робіт для бюджету міста.

7 червня для ухвалення рішення про розірвання угоди із забудовником і створення музею стародавньої вулиці в Київраді забракло чотирьох голосів депутатів.

Читайте також: Київрада підтримала створення музею часів Київської Русі на Поштовій площі

Завтра, 21 червня, можливо, буде друга спроба голосування про розірвання угоди. Тому всім небайдужим варто прийти до Київради й допомогти депутатам ухвалити раціональне рішення на користь створення музею стародавньої вулиції, а не знищення нашої старовини задля зведення ще одного стандартного торговища.

Ось запрошення від активістів київської громади:

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Наталя СОКОЛЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости