MENU

До уваги зрадофілів: митне оформлення спростили

1239 0

До уваги зрадофілів! Прийнято законопроект 7010 про спрощення митного оформлення товарів! Це величезна перемога! Лише один аспект.

Я дуже багато оббігав кабінетів, пояснюючи існуючий правовий абсурд, а саме: до сьгодні існував санітарно-епідеміологічний контроль товарів, що переміщуються через митний кордон, який був фактично зведений до отримання "висновку" – дозвільного документа, що видається на підставі заяви з доданими документами та жодним чином не свідчить про проведення реальної перевірки конкретного товару. Більше того, такий висновок має строк дії до 5 років!

Читайте також: Реалії української митниці: як вантажні авто перетворюють на легкові

Тобто, такий висновок санітарно-епідеміологічної експертизи не був документом, що свідчить про безпечність конкретної партії товарів та являвся виключно бюрократичною перешкодою для міжнародної торгівлі і як дозвільний документ для імпорту повинен бути ліквідований. Уявіть, автоімпортери змушені були платити кошти при імпорті пластикових автозапчастин, аксесуарів до автомобілів та всякого різного.

Ми мали доводити доморощеному контролеру-санітару, що куртка Харлі Девідсон, футболка БМВ, коврик салону Шкода або шкіра сидіння Мерседеса не шкідлива для здоров'я украінців! І сплачувати за ці висновки значні кошти (причому, частину 5% – офіційно, а значну частину 95% на різні "придворні" ФОП за нібито надання консультаційних послуг при отриманні цих висновків!

Читайте також: Рада сделала шаг к усилению наказания за пьяную езду

І сьогодні ця ахінея ліквідована!

Ніяких висновків для не харчових продуктів вже не буде потрібно, а санепідемслужба має право проводити ринковий нагляд і при підозрі про шкідливість товару (бо дійсно можуть ввозити непотріб!) вилучати товар з ринку!

Дякую Всім, хто працював над законопроектом та всім 240 народних депутатів, які його підтримали!

Разом переможемо!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олег НАЗАРЕНКО


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости