Українська багатоборка Шух стала чемпіонкою світу з метання спису. ВІДЕО

452 0

19-річна українка Аліна Шух виборола золото з дисципліни метання спису на Чемпіонаті світу U-20 з результатом 55,95 м.

Українська багатоборка вирішила спробувати себе в метанні списа на змаганнях в Тампері, Фінляндія. Українка зробила три спроби, кожен раз покращуючи результат, пише 24 канал.

Читате також: Українська тенисистка виграла турнір серії ITF Womens Circuit, в фіналі розгромивши росіянку

У підсумку, Шух показала свій кращий результат сезону - 55,95 м і залишила позаду лідера сезону – японку Томоко Кувазое.

У кінцівці змагань трапився неприємний епізод: Шух пішла виконувати п'яту спробу, але не зуміла цього зробити. Шосту спробу вона пропустила. Як виявилося згодом, українка травмувала привідний м’яз стегна.

Проте чемпіонський характер Шух взяв своє. Попри травму вона вирішила змагатися з семиборства і боротися до останнього. У першому виді, бігу на 100 метрів з бар’єрами, вона показала час 14,68 секунд.

Після фінішу і консультації з лікарями, на жаль, стало остаточно зрозуміло, що далі продовжувати змагання Аліна не зможе.

У минулому сезоні Аліна вигравала золото юніорського чемпіонату Європи в семиборстві, а також фінішувала 14-ю на дорослому чемпіонаті світу.