MENU

Медзаклади вперше отримали гроші за пацієнтів

1747 0

Медзаклади, які уклали договори з НСЗУ у першій хвилі, цього тижня вперше отримали відчутно більше фінансування – як то Центр первинної допомоги в місті Селидове, який отримав майже 2 мільйони гривень, тоді як попереднього місяця це був 1 мільйон гривень.

Це робота принципу “гроші за пацієнтом”: чим більше декларацій з лікарями – тим більше коштів. А відповідно й можливість для медзакладу збільшувати оплату своїм лікарям. Колектив самостійно вирішує, яку зарплату і хто буде отримувати. Наприклад, відсоток чи частку від свого доходу медзаклад може вирішити виділити лікарям, які працюють ефективніше, яких частіше обирають пацієнти.

Читайте також: Чи потрібні відвідувачам лікарень бахіли?

Керівники медзакладів та місцева влада починають розуміти, що гроші приходять не просто так. Дохід залежить від їхніх лікарів, умов, ставлення до людей, які там працюють та обслуговуються, готовності рости й розвиватися.

Цей простий принцип відіграє вирішальну роль для кожного українця - якісні медичні послуги, гідні умови роботи в медзакладах, здоровіше і довше життя для кожної сім’ї.

Читайте также: 10 мільйонів українців обрали своїх лікарів

“Нова система фінансування скерована на створення цивілізованих відносин - страждати від неї будуть тільки ті, хто отримував тіньову ренту. Далі буде складніше. Система, яку ми будуємо, спрямована на професійних лікарів, які можуть здобувати дохід за прозорими правилами, і на пацієнтів, які зможуть отримувати чітко визначений перелік послуг безоплатно.” – як нові правила працюють вже з липня.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Уляна СУПРУН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини