MENU

Російські спецслужби у війні проти України

1661 0

З початком збройної агресії проти України в Москві було ухвалено рішення про активізацію диверсійної, підривної діяльності на мирній території нашої країни.

Для координації, організації та інформаційного прикриття диверсійної, терористичної діяльності на території України засекреченим указом Путіна було створено так званий "український центр" ФСБ РФ до якого окрім офіцерів ФСБ увійшли відповідні фахівці з ГРУ МО РФ, СВР РФ та інших спецслужб та спецпідрозділів РФ.

Читайте також: У посольстві США в Москві понад 10 років працювала співробітниця російських спецслужб - The Guardian

Наразі українськими слідчими доведено безпосередню причетність цього так званого "українського центру" ФСБ РФ до вчинення ряду диверсій, терористичних актів, замовних вбивств та провокацій на території України. Зокрема достеменно встановлено, що виконавці теракту під телеканалом "Еспресо" в Києві в ході якого було вчинено замах на мене, двоє людей загинуло а троє отримали поранення координувалися, направлялися, готувалися, інструктувалися, споряджалися та фінансувалися саме так званим "українським центром" ФСБ РФ.

З цим так званим "українським центром" ФСБ РФ активно співпрацюють різного роду Захарченко, Олійник, Азаров, Курченко, Янукович. Саме ці зрадники допомагають диверсантам та терористам з "українського центру" ФСБ РФ агентурою, зв’язками, політичним та інформаційним прикриттям а інколи навіть і фінансуванням. Дякуючи зв’язкам вище згаданих осіб в органах державної влади України і в тому числі серед силовиків диверсанти та терористи з"«українського центру" ФСБ РФ на території нашої країни почувають себе як вдома. Більше того не виключено, що нині діючі українські політики через своїх колег близьких до вище згаданих зрадників-втікачів замовляють в так званому "українському центрі" ФСБ РФ політичні вбивства тих чи інших українських громадських активістів, патріотів, політиків...

Окремо слід відзначити скоординовану з так званим "українським центром" ФСБ РФ "роботу" цілої низки ЗМІ які з усих сил формують необхідну Кремлю громадську думку стосовно резонансних політичних вбивств та терактів. Основні акценти які навіюють українській спільноті ці прив’язані до російських спецслужб ЗМІ це: зміщення уваги громадськості з реальних виконавців злочину на жертв, дискредитація українських слідчих органів та тотальне нав’язування українському суспільству думки про неспроможність українських силовиків розслідувати резонансні вбивства та теракти.

За допомогою соцмереж дрібні шістки колишнього режиму Януковича які наразі знаходячись в Москві за завданням цього так званого «українського центру» ФСБ РФ налагоджують спілкування з громадськими активістами та політиками пропонуючи їм фінансування різного роду провокацій та провокативних акцій направлених на дискредитацію України та українських силовиків.

Водночас слід справедливо зазначити, що українські силовики, спецслужби дуже часто самі дають приводи для своєї дискредитації, дискредитації кримінальних проваджень та судових процесів по резонансних вбивствах та терактах. Приймаючи участь в комерційних розбірках та корупційних оборудках силовики повністю обнуляють свою працю по боротьбі з зовнішнім агресором та його диверсантами. Більше того ті хто стоять за цими розбірками та оборудками свої власні злочини воліють прикривати рукою чи ногою Кремля.

Хаос, анархія та безвідповідальність є основним ворогом української державності! Жодна і навіть терористична діяльність кремлівських спецслужб не може виправдати нездатність українських спецслужб оперативно їм запобігати, протистояти і розслідувати замовні вбивства та теракти. Жодна рука чи нога Кремля не може бути виправданням тотальної корупції, пограбування України та українців, безладу та хаосу!

Читайте також: Російська жага до поваги: чи можна втамувати її інакше, ніж кров'ю?

Зупинити розгул ворожих російських та інших іноземних спецслужб і власних мародерів від влади, відновити мир на українській землі, територіальну цілісність, навести порядок в країні, забезпечити українців роботою та гідною заробітною платою – здатен лише сильний лідер! 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор МОСІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини