Українець Михайло Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання. ВІДЕО

3148 0

Український плавець Михайло Романчук завоював золото у дисципліні 800 метрів вільним стилем на чемпіонаті Європи з водних видів спорту. У фінальному запливі він впевнено, на 2 секунди випередив найближчого переслідувача - олімпійського чемпіона, триразового чемпіона світу і шестиразового Європи італійця Григоріо Польтріньєрі.

Зазначимо, що це вже третя індивідуальна нагорода для українця Михайла Романчука на цьому чемпіонаті Європи. Раніше він завоював золото на дистанції 400 метрів і срібло на 1500 метрів.

Цікаво, що два роки тому українському плавцеві підкорилася лише бронза на цій дистанції. Завдяки успіхам Михайла Романчука, Україна йде на 4-му місці в рейтингу ЧЄ з плавання.

В активі синьо-жовтих 3 золотих та 1 срібна медалі.