MENU

"Феномен Медведчука" на прикладі скандалу зі стрічкою про Стуса

1749 0

Треба не критикувати, а дякувати "адміністрації Медведчука" за той дзвінок. Це був великий внесок у популяризацію Стуса й українського кінематографа.

Крім того, маємо ще одне підтвердження "феномену Медведчука": у людини є все – розум, гроші, дружина-зірка й кум на прізвище Путін – але все, за що він береться, завершується рівно протилежним результатом.

Обіцяв, що Ющенко не стане президентом, а той став.

Замутив опозиційний блок "Не так!", у якого були відомі обличчя, гроші й гарні гасла, але той набрав аж 1,1% голосів і до Верховної Ради не потрапив.

Читайте також: Маляр: Скандал – це крутий піар, за нього ще й платять, щоб ви розуміли

Розгорнув махиню "Українського вибору", щоб Україна відмовилася від асоціації з ЄС і розвернулася до Росії, а вона не відмовилася й не розвернулася.

Вирішив тихо цензурувати кіно, а потрапив на перші шпальти.

Тому за партію, в яку він нещодавно вступив, я тепер спокійний. Як і за увічнення в масовій свідомості ролі Медведчука у знищенні генія Василя Стуса.

У результаті маємо:

1. Реагуючи на звернення громадськості, команда фільму про Стуса дозніме сцену з Медведчуком. Чергове підтвердження того, про що йшлося вище.

Читайте також: 30 років у тому совєтському "таборі смерті" загинув Василь Стус

2. Сцена буде останньою у фільмі. Тому всі, хто взяв участь у фейсбуковій битві за кіно, тепер зобов’язані не просто сходити на цей фільм, а й додивитися його до кінця.

3. "Вісник Голлівудщини" повідомляє, що в Україні вперше у світі запроваджуються посади помічників продюсера, режисера та виконавців головних і другорядних ролей від громадськості. Помічники даватимуть цінні поради. Це піде рішуче на користь нашому кінематографові. За участі громадськості й реформи кращі виходять, і кіно буде ліпшим.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Дмитро КУЛЕБА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини