MENU

Підготовка дитини до школи: ТОП-6 порад для батьків

3456 0

А у вас вдома вже пахне новими зошитами, з шафи виглядають білі сорочки, а з наплічника різнокольорові ручки? Ні? Тоді ви ще не почали готуватися до школи!

Ну, або ви просто ще не маєте дітей-школяриків. Менш ніж за місяць всі школярі країни відправляться за новими знаннями, тож якщо ви готуєтеся до цього важливого дня – цей пост для вас! Ми ініціювали інформаційну кампанію “До школи”.

Впродовж наступних тижнів на сайті та сторінці Міністерство охорони здоров'я України, а також на моїй сторінці будемо розповідати, як підготуватися до 1 вересня учням, батькам і освітянам, щоби наступний навчальний рік був виключно здоровим і корисним.

Читайте також: Нікому не потрібні українці

Сьогодні ділюся невеличкою шпаргалкою для батьків із кроками, які необхідно зробити перед початком навчального року:

1) Оберіть лікаря для дитини та пройдіть профілактичний огляд. Отримайте довідку для школи й корисні поради від вашого лікаря про профілактику хвороб у навчальному закладі. Якщо ви ще не обрали свого лікаря і не підписали декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то саме час це зробити! Усі послуги у вашого педіатра чи сімейного лікаря – безоплатні, їх оплачує НСЗУ Національна служба здоров'я України. 

2) Далі перевірте, чи є у дитини усі необхідні щеплення. Перед початком навчального року надолужте усі пропущені щеплення. Визначити найоптимальніший час уведення вакцин для найефективнішого захисту дітей від інфекційних хвороб можна за допомогою Календаря профілактичних щеплень.

3) Придбайте необхідні для школи речі. Існують чіткі вимоги до шкільного одягу та приладдя. Наприклад, безпечний і якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку і світловідбивні елементи, а шкільна форма має містити щонайменше на 50% натуральних волокон. Докладніше про державні стандарти і важливі нюанси розкажемо уже в наступних публікаціях.

Читайте також: "Жестокая школа": как спасти детей от унижений и оскорблений

4) Обов’язково подбайте про робоче місце дитини. Тут мають значення багато умов – від висоти парти і розміру шрифту у підручнику до освітленості. У наступних публікаціях розкажемо про основні вимоги до робочого місця дитини у школі, а також як організувати сприятливе і здорове робоче місце вдома.

5) Привчіть дитину дотримуватись гігієни. Мити руки перед їжею і після туалету – найпростіше правило, яке захистить вашу дитину від десятка хвороб.

6) І головне – налаштуйтесь психологічно. Психологічний комфорт дуже важливий як для дітей, так і для батьків. У наступних публікаціях ми детально розкажемо, як зустріти 1 вересня без стресу і паніки.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Уляна СУПРУН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини