Окремі європейські лідери попри все продовжують політику лояльності до Росії – політолог
Світова політика – це не подвійні і навіть не потрійні стандарти. Особливо це простежується на прикладі так званої "ізоляції" Росії та Путіна. Про це в ексклюзивному коментарі для UAINFO розповідає політичний експерт Олексій Мінаков.
"Нещодавній Чемпіонат світу з футболу в РФ відвідали деякі європейські лідери, що яскраво продемонструвало слабкість і непринциповість Європи у відносинах з країною-агресором, яка порушила територіальну цілісність суверенної держави, окупувавши Крим і Донбас", – зазначає Мінаков.
Читайте також: Bloomberg: Путин и Меркель, которых подтолкнул друг к другу Трамп, побеседовали о Сирии и трубопроводе
За його словами, запрошення міністра закордонних справ Австрії Карін Кнайсль диктатора Путіна на власне весілля – це продовження політики лояльності до Росії попри все: попри збиття малайзійського Боїнгу, попри отруєння Скрипалів у Великій Британії, попри підтримку режима Асада в Сирії, попри втручання у вибори інших держав.
"Також не треба забувати, що після весілля Путін відправився на зустріч з німецьким канцлером Анґелою Меркель. А до цього він зустрічався з американським президентом Дональдом Трампом і навіть були розмови про те, що Путін міг би приїхати на наступну зустріч до США. Вся ця картина відносин лідерів цивілізованого світу з Путіним дає зрозуміти, що запрошення на весілля до австрійського міністра, на жаль, вписується в останній тренд дружнього рукостискання з Путіним", – розповідає політичний експерт.
Читайте також: Встреча Меркель-Путин под свадебные звуки
Однак Олексій Мінаков переконаний, що "запальні танці" з австрійським міністром не зупинять санкції проти Росії.
"Все це лише трохи піднімає авторитет Путіна всередині країни. І це відбувається на фоні непопулярного рішення щодо підвищення пенсійного віку", – підсумовує політолог.
Нагадаємо, що сьогодні, 20 серпня, представник кабінету міністрів Німеччини Штеффен Зайберт заявив, що Берлін і Москва планують продовжити обговорення можливої місії ООН для України.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки