MENU

Держава має подбати про те, щоб аграрії мали змогу купити землю за розумною фіксованою ціною і в кредит, – Тимошенко

1064 0

Землю в Україні можна буде продавати лише тоді, коли ми відчуємо, що жодні транснаціональні латифундистські корпорації не зможуть її привласнити, коли банківська система стане стабільною. І першими кандидатами на отримання землі мають бути фермери, які на ній працюють.

Як повідомляє власний кореспондент UAINFO, про це лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила під час публічного обговорення Нового аграрного курсу України в Миколаєві, закликавши закріпити право на землю за людьми, які на ній працюють і живуть.

Тимошенко зазначила, що сьогодні її команда докладає всіх зусиль, щоб не дозволити зробити землю товаром, зокрема через те, що вітчизняні чорноземи на тіньовому ринку вже прибрали до рук кілька родин, і тепер намагаються це узаконити. Вони також не дозволять аграріям викупити за розумною ціною землю, на якій ті працюють. Адже якщо землю виставлятимуть на аукціони, ціна буде такою, що аграрії не зможуть конкурувати.

"Наші фермери, наші сільгоспвиробники мають закріпитися на нашій землі", – заявила лідерка партії.

Читайте також: Земельний мораторій – економічний злочин. Його скасування – подвійний

Держава має подбати про те, щоб аграрії мали змогу купити землю за розумною фіксованою ціною і в кредит, переконана політик.

Справедливі правила в усіх сферах життя, зокрема і в аграрній галузі, на думку Тимошенко запровадить Новий курс. Він передбачає ухвалення Нової народної Конституції, нової економічної політики, яка якраз і закріпить землю за селянами з правом успадкування, нової соціальної політики, і нової стратегії миру.

У новій Конституції планується надати сильні права громадянському суспільству, зокрема профільним Асоціаціям, однією  з яких буде Асоціація аграріїв, підтвердила Тимошенко. 

Пропозиції лідера "Батьківщини" схвально сприйняли представники аграрного сектору, які також взяли участь у обговоренні Нового аграрного курсу.

Так, заступник голови Всеукраїнської Аграрної Ради Михайло Соколов зазначив, що він підтримав підписання у березні цього року Меморандуму між "Батьківщиною" та аграрними асоціаціями.

Читайте також: Від негайного скасування мораторію виграють лише представники олігархічної влади

Пропозиції, які увійшли до документу, на його думку є цілком реальними: "Я сподіваюсь, що вони будуть реалізовані, що ми почнемо рух у напрямку прозорого, чесного сільгоспсектору. Це означатиме, що ми зможемо отримувати кредити під нормальні відсотки, зможемо нормально розвиватися".

Також Тимошенко запросила учасників сьогоднішньої дискусії до участі у Форуму з обговорення Нового економічного курсу, який відбудеться 18 вересня у Києві.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини