MENU

7 психологічних трюків для досягнення успіху в співбесіді

2659 0

Спілкування з людьми в тій чи іншій ситуації може виявитися складним для кожного

Чи пов'язано це з роботою або робиться для задоволення, важливо знати кілька психологічних трюків, які допоможуть полегшити спілкування з колегами і друзями. Однак не плутайте їх зі способами навмисно маніпулювати, щоб отримати бажане.

1. Дивіться в очі, коли отримуєте незадовільну відповідь

Буває так, що нам не подобається відповідь на запитання, яку отримуємо. Буває, ми його не розуміємо. Замість того, щоб повторити запитання або поставити інше, подивіться людині в очі. Це змусить її відчути певний тиск і розвинути думку.

2. Зберігайте спокій, коли хтось підвищує на вас голос

Докладіть зусилля, щоб залишитися спокійними. Коли підвищується голос, це, як правило, злість. Наша поведінка може часом ненавмисно її спровокувати. У більшості випадків злість швидко слабшає, на її місце приходить вина, і людина, найімовірніше, попросить вибачення.

3. Сідайте близько до агресора, щоб уникнути атаки

Уявімо, що ви йдете на зустріч і знаєте, що будете перебувати в одному приміщенні з агресивною людиною. Знаєте, що дискусія буде гарячою або ви можете зазнати негативної критики. Сядьте поряд з такою людиною. Вам може бути некомфортно і незручно, але так будете почуватися не тільки ви. Близькість створює незручності, а це зменшує рівень агресії, яку людина планує здійснити.

Читайте також: 30 принципов общения: чтобы о вас вспоминали с улыбкой

4. Пам'ятайте всі імена, якщо хочете бути популярні

Якщо хочете завоювати популярність серед колег, візьміть за звичку називати людей на ім’я, коли до них звертаєтеся. Людина миттєво відчує себе особливою, якщо ви так зробите.

5. Скоротіть кількість варіантів, коли не можете зробити вибір

Деякі люди вірять, що краще мати більше варіантів і більше інформації. Але це може паралізувати. Дослідження показують, що максимальне число опцій, коли ми здатні прийняти рішення, становить чотири. Щоб ефективно приймати рішення, скорочуйте кількість варіантів. Це дозволить уважно розглянути кожен.

Читайте також: Почему так важно, чтобы были друзья?

6. Дайте людям відчути, що маєте потребу в них, коли просите про допомогу

Якщо вам потрібна чиясь допомога, почніть з фрази "Мені потрібна твоя допомога". Люди люблять відчувати, що вони потрібні, і ненавидять відчувати провину. Почавши з вказаної фрази, ви з більшою ймовірністю отримаєте допомогу.

7. Зігрійте руки перед рукостисканням

Ви знали, що холодні руки асоціюються з недовірою? Коли збираєтеся доторкнутися до когось або потиснути руку, переконайтеся, що ваші руки теплі. Так ви створите дружню обстановку.

Повна версія статті Еріки Вагнер на НВ

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини