Українська спортсменка стала чемпіонкою світу у стрільбі

1483 0

Українка Олена Костевич завоювала золоту медаль на чемпіонаті світу зі стрільби в Південній Кореї.

Як повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації спортивної стрільби, в змаганнях зі стрільби з пістолета на дистанції 25 метрів Костевич набрала 37 балів і випередила всіх суперниць.

Друге місце посіла росіянка Віталіна Бацарашкіна з результатом також у 37 балів, але вона допустила більше промахів, ніж українка, у третій перестрілці.

Ця медаль стала першою для 33-річної Костевич у цій дисципліні.

Минулого тижня Костевич на чемпіонаті світу в Південній Кореї разом з Олегом Омельчуком виграла бронзу в команді-міксті в стрільбі з пістолета на дистанції 10 метрів.