MENU

На вітер: 4 причини, через які ви втрачаєте гроші

1970 0

Ми часто дивуємось, куди ж діваються наші гроші. Здається, ніби нічого не купували, ніде не бували, але вони кудись зникли. Зазвичай це відбувається через нашу неуважність та недалекоглядність.

Ми можемо втрачати великі суми грошей через свою недалекоглядність, неуважність чи власні звички, і дуже часто ми цього навіть не помічаємо. Перевірмо, чи не викидаєте ви зароблені гроші на вітер.

1. Невикористані абонементи в тренажерний зал

Починаючи з нового тижня, місяця чи року до залу прямують натовпи людей, які вперто прагнуть змінити свій зовнішній вигляд. Однак спонтанне рішення може завдати втрат вашому гаманцеві. 

Читайте також: Сімейний бюджет: поради та планування

Як правило, не всі, хто придбав абонементи до фітнес-клубу, регулярно його відвідують. Якщо ви сплачуєте близько тисячі гривень на місяць за абонемент, яким користуєтеся кілька разів на рік, то за весь час ви практично на вітер витратите близько 12-ти тисяч гривень.

Перед тим, як придбати абонемент, подумайте заздалегідь, як часто ним користуватиметеся. Спробуйте пошукати дешеві, а ще краще – безкоштовні альтернативи. Наприклад, якщо у вас є велосипед, добирайтеся на ньому на роботу. Це слугуватиме чудовим спортивним заняттям і збереже багато грошей.

Якщо ви вже внесли щомісячну платню за абонемент у тренажерний зал, однак розумієте, що це невигідно, анулюйте договір. Врахуйте, що зробити це буде не так уже й легко, тому подумайте двічі перед купівлею абонемента. Інколи краще платити за разове відвідування. 

2. Протермінована їжа

Мабуть, багато хто з нас купував якийсь продукт, однак не встигав з’їсти його до закінчення терміну придатності. З метою безпеки ми, певна річ, викидаємо таку їжу. Виходить, що гроші було витрачено марно. 

За даними Американської хімічної ради, середньостатистична американська сім’я щороку викидає продуктів на суму 640 доларів.  Щоб уникнути таких помилок, складайте щотижневі списки необхідних продуктів і завжди беріть їх із собою до супермаркетів. 

Регулярно проводьте ревізію холодильника, морозильної камери та кухонних шафок, щоб з’ясувати, що у вас вже є. Купуйте лише необхідне протягом найближчого часу та намагайтесь не закуповуватися наперед. Адже цілком ймовірно, що до кінця терміну придатності ви не встигнете з’їсти всі запаси.

3. Зайві витрати на візити до ресторанів

Завітати до затишного кафе чи порадувати себе вечерею в дорогому ресторані – завжди приємно. Однак часті візити до таких закладів обернуться серйозними втратами грошей. 

Читайте також: Самые практичные идеи, как сэкономить на плитке в ванной. ФОТО

Націнка на їжу в закладах громадського харчування може доходити до 300%. У такому випадку, якщо ви витрачаєте в ресторанах і кафе 14 000 гривень на рік, така ж їжа, приготована вдома, буде коштувати вам на 10 000 грн дешевше.

Не варто відмовлятися від походів до ресторанів зовсім. Просто постарайтеся знизити витрати на такі виходи "у світ" і їхню кількість, особливо якщо зараз перебуваєте в режимі економії.

4. Відсутність пенсійних відрахувань

Пенсійні накопичення забезпечать вам впевненість у власному майбутньому. Однак деякі недоброчесні роботодавці не роблять відрахувань, і працівники навіть не здогадуються про це. 

Обов’язково перевірте, чи використовуються ваші гроші за призначенням. Інакше ви ризикуєте втратити зароблені власною працею кошти, які мали би піти на вашу пенсію. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

CNN


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини