MENU

Партія "Розумна сила" ініціює прямі народні переговори заради миру на Донбасі

2277 0

"Розумна сила" закликала мирних жителів окупованої території Донбасу і простих жителів України зібратися в рамках "народної дипломатії" і почати переговори про мир без залучення політиків. Всім старим політичним силам по обидва боки конфлікту вигідна війна і тільки простий народ в силах зупинити бойові дії.

Про це сьогодні під час прес-конференції заявив Глава політичної партії "Розумна Сила" Олександр Соловйов, пише Знай.ua.

"Сьогодні ми – члени партії "РОЗУМНА СИЛА" – оголошуємо про свою ініціативу. Ми хочемо почати прямі переговори з жителями ДНР, ЛНР і в цілому України для того, щоб відновити мир в Україні. Ми хочемо зупинити бойові дії, ми хочемо повернути мир в наші будинки і в наші регіони, ми хочемо відновити і захистити нашу країну", – заявив лідер партії.

За його словами, партія організує прямі народні переговори вже найближчим часом. Вже більше 4 років триває збройний конфлікт, за який українці платять своїми життями і чекати вже немає сил. Однак всі старі політичні партії не зацікавлені в припиненні війни, так як заробляють на цьому величезні гроші. Саме з цієї причини партія "Розумна сила" прийняла рішення організувати переговори між простими людьми України і окупованої території Донбасу.

Для тих, хто хоче з боку України або окупованих територій взяти участь в "Народному віче" про мир, лідер партії закликав звертатися за телефонами:

099 448 64 57

068 680 17 31

"Прохання до всіх людей, яким небайдужа наша країна, які хочуть миру в нашій країні – підключитися до всіх наших ініціатив", – повідомив О.Соловйов.

Він також зазначив, що партія вже звернулася до всіх міжнародних організації для забезпечення безпеки подібної зустрічі.

"Нами були написані листи в ОБСЄ, ООН, Червоний Хрест і моє прохання, щоб ці організації нас теж підтримали. Якщо ми будемо виїжджати на непідконтрольну територію, щоб вони (ОБСЄ, ООН, Червоний Хрест) підключилися до нас, в першу чергу для того, щоб убезпечити і одну і другу сторону для наших мирних переговорів. Ніхто з нас не збирається зустрічатися з тими людьми, які причетні до смертей, бойових дій", – заявив політик.

У свою чергу, заступник "Голови партії" Розумна сила Олександр Савченко зазначив, що всі політичні сили, які заявляють про ініціативи, що спрямовані на зупинку бойових, дій відразу ж потрапляють під тиск влади і підконтрольних їм націоналістичних організацій. Він підкреслив, що за свою позицію щодо миру на Донбасі партія "Розумна сила" отримала цілий ряд інформаційних атак, які почали очорняти репутацію політичної сили. Однак такі дії влади тільки показують те, на скільки сильно вони не хочуть миру і народ України це розуміє і популярність партії від цього тільки зростає. "У нас зареєстровано вже понад 500 партійних організацій по всій Україні, ми швидко ростемо і число наших прихильників постійно збільшується. Всі хочуть миру, і ми зробимо все щоб його досягти", – сказав він.

Нагадаємо, конфлікт на Сході України триває з квітня 2014 року і жоден формат переговорів міжнародної спільноти не зміг зупинити кровопролиття, яке триває досі.

В Україні за даними Мінсоцполітики на обліку перебувають понад 1 500 000 переселенців станом на 2018 рік. Велика частина переселенців саме з Донбасу – Луганської та Донецької областей.

З початку антитерористичної операції на Донбасі загинуло 2 тис. 382 українських військовослужбовців за даними Генерального штабу ЗСУ.

За даними ЮНІСЕФ мільйон українських дітей потребує невідкладної гуманітарної допомоги через конфлікт на Донбасі. В організації зазначають, що близько 200 000 з них до цих пір проживають в радіусі 15 кілометрів від лінії розмежування в зоні АТО.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Знай.ua


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини