Українка Анжеліка Терлюга виграла золото на етапі прем'єр-ліги з карате у Берліні

2319 0

Українка Анжеліка Терлюга виграла етап прем'єр-ліги з карате в Берліні. У ваговій категорії 55 кг Терлюга у фіналі здолала естонку Лі Лірісман – 4:0.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Також у цій ваговій категорії українка Анастасія Мястковська зайняла 7-е місце. У вазі понад 68 кг Анастасія Степашко також показала 7-й результат.

"Для мене важливо почати процес олімпійської кваліфікації з перемоги. Я сподіваюся, що я отримаю всі медалі у найближчі два роки, щоб я змогла здійснити свою мрію про те, щоб потрапити на Олімпійські ігри 2020 року", – заявила українка.

Серед чоловіків у ваговій категорії 60 кг українець Ігор Ухніч став 7-м.