MENU

Юлія Тимошенко презентувала розроблену під її егідою програму економічних перетворень України

6817 43

Юлія Тимошенко виклала повний тест презентованої напередодні програми "Новий економічний курс" і запросила до змістовної дискусії усіх, кому небайдуже майбутнє України.

Про це лідер "Батьківщини" написала на власній сторінці у "Фейсбук".

"Багато людей питають, де можна ознайомитися з нашим Новим економічним курсом. Відсьогодні 400-сторінкова праця доступна на сайті "Нового курсу України" в розділі Матеріали. Пряме посилання",  – написала лідер "Батьківщини".

Новий економічний курс його ідейна натхненниця назвала "фундаментальним аналізом того, що відбувається в Україні" і ще раз закликала інтелектуалів – науковців, громадських активістів, підприємців – разом із нею подумати як проект можна вдосконалити, і як прискорити процес побудови сильної, економічно незалежної держави.

Читайте також: Нарешті політика переходить до змістовності, а не гасел, – Саакян

"Для мене дуже класно бачити, що є в країні ціле покоління нових людей, яких можна визначити найголовнішим сьогодні для країни словом – небайдужі! Саме таких людей не вистачає країнам у скрутні часи! Це і є та нова сила, на яку чекають ось уже чи не тридцять років, як на манну небесну. Коли є критична маса людей, готових взятися і самим собі будувати країну – значить, з цією країною, дякувати Богові, все буде добре!", – запевнила Юлія Тимошенко.

Нагадаємо, 21 вересня в Києві найпопулярніший політик презентувала розроблену під її егідою командою фахівців програму економічних перетворень.

Новий економічний курс передбачає перехід від олігархічного сировинного устрою до соціальної ринкової економіки інноваційного типу. Знищення монополій, оптимізацію податкового законодавства, зміцнення гривні та приборкання інфляції, запровадження дешевих довгострокових кредитів, розвиток малого та середнього бізнесу, прискорення темпів економічного росту до 7% тощо.

Читайте також: Экономические идеи Тимошенко действительно являются новым курсом для страны, – политолог

Юлія Тимошенко наголосила, що остаточну редакцію зрозумілого людям плану реформ суспільство має отримати до президентських виборів. І для майбутнього глави держави Новий економічний курс мусить стати директивою як піднімати країну.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини