MENU

Земля не буде даватися тим, хто не буде на ній працювати, – Вадим Івченко

1989 0

Вадим Івченко

В той час коли влада керується інтересами олігархів, а в аграрній сфері саме вони отримують левову частку дотацій та відшкодувань, дрібним та середнім фермерам залишили мізер від державної допомоги, і той вони не мають можливості отримати. Їх також залишили без елементарного захисту – рейдери захоплюють господарства, відбирають врожаї, катують та вбивають фермерів.

Про це під час регіональних зборів фермерів, кооператорів, власників особистих селянських господарств Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей України заявив народний депутат Вадим Івченко. 

Що має зробити влада аби українці не виїжджали за кордон у пошуках кращої долі? Які стимули має надати людям держава, щоб в село поверталась молодь?

Читайте також: Держава має подбати про те, щоб аграрії мали змогу купити землю за розумною фіксованою ціною і в кредит – Тимошенко

Чим стимулювати учителів, медиків переїхати із загазованих міст? Як допомогти фермерам розпочати та розвивати бізнес? Які програми вже працюють, а які тільки у стані законів для прийняття? Всі ці питання обговорювались на регіональних зборах фермерів, які сьогодні проходять в Одесі.

Зокрема, народний депутат, заступник голови Аграрного комітету Верховної Ради України, член фракції “Батьківщина” Вадим Івченко зазначив: "Жадібність влади до контролю фінансових потоки не дає їм можливості зробити демократичні, автоматичні процедури підтримки аграріїв грошима, які з року в рік закладаються у бюджеті. Аграрії, зіткнувшись з бюрократичною волокитою та просто не зв’язуються з цією державною підтримкою. Якщо не використані кошти не потраплять в український АПК і в кінці року знову повернуться до бюджету це буде величезний провал в роботі нинішньої команди!".

Читайте також: Агрокорпорації мають у Верховній Раді своїх лобістів, які намагаються якнайскоріше розпочати продаж землі – Івченко

Івченко вважає, що при владі сьогодні знаходиться латифундист, один з найбільших латифундистів. Він не бачить село таким, яким воно фактично є в Німеччині, або у Франції, або в інших розвинутих країнах. Він бачить виключно так як звик бачити: обробити, зібрати увесь врожай і відправити за кордон.Це необхідно терміново змінювати!

"Після запровадження Нового курсу України ситуація в аграрному секторі зрушиться з місця.Ми повністю змінимо монополію на конкуренцію, земля не буде даватися тим, хто не буде на ній працювати, а просто хоче її одразу продати. Запрацюють інвестиційні проекти, буде підтримка малим формам господарства, будуть доступні дотації і бюджетні програми підтримки, розвиватиметься кооперація та працюватимуть заготівельно-збутові пункти," – заявив Івченко.

Ми зможемо кооперативам надати можливість навіть експортувати свою продукцію. Буде можливість для багатьох наших виробників органічної продукції спростити доступ до міжнародних ринків, а тепличні та органічні комплекси та органічне землеробство отримує державну підтримку. Амбіційні плани. Знаю. Але впевнений, через декілька років ми зможемо повністю змінити аграрний комплекс України.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини