У масового розстрілу в Керчі є вигодонабувач – юристка
Чим більше часу минає з моменту масового розстрілу людей в Керчі, тим більше я знаходжу аргументів на підтвердження своєї первинної версії. Підозрюваний і нині покійний Росляков був не один. У масового розстрілу є вигодонабувач.
До раніше оприлюднених мною питань додаю нові:
– В ЗМІ немає інтерв'ю з родичами поранених та свідчень самих поранених. Цікаво, якого характеру ушкодження і чи у всіх поранених сліди від куль саме мисливського дробовика, а не, скажімо, від АК? Станом на зараз російські ЗМІ (читай фсб.інфо) повідомляють про сліди вогнепальних поранень і не говорять, чи є загиблі та поранені саме внаслідок вибуху.
– Ще раз наголошую, цей випадок абсолютно безпрецедентний та нетиповий для РФ та анексованого Криму. Всі попередні випадки стрілянини учнів у навчальних закладах з натяжкою можна вважати такими, бо то були переважно невмілі спроби помсти конкретній людині і завершувались вони максимум одним загиблим.
Читайте також: У Мережі з'явилося відео з камер відеоспостереження політехнічного коледжу окупованої Керчі
– А як же Беслан? Який згадує директорка у відео. Дивно, що вона у стресі згадала саме Беслан. Я про це писала ще у день розстрілу. Адже вона під час трагедії у Беслані проживала в українському інформпросторі. Добре, нехай у російському інформпросторі – через нехлюйство і продажність нашої влади. Але у Беслані не школяр стріляв і люди (314 осіб) загинули в результаті штурму ФСБ. Там геть інша історія - порівнювати нема чого. Що ж вона спільного побачила? Може, невмілу спецоперацію ФСБ чи виконавця-терористичну організацію? Нагадаю тоді на себе взяв відповідальність Шаміль Басаєв.
– Цікавий факт з біографії директорки, який свідчить, що вона на гачку в правоохоронців окупаційної влади. Адже в 2017 проти неї прокуратура анексованого Криму проводила перевірку за підозрою у нецільовому використанні і привласненні бюджетних коштів. Підозрювали і її сестру, яка працювала на посаді в цьому ж коледжі. Але дивним чином Грєбєннікова залишилась на посаді.
– Вражає стрілецька підготовка 18-річного юнака. 21 жертва вбита за лічені хвилини з мисливського дробовика (який ще постійно треба перезаряджати для такої кількості пострілів) та ще й ледь не одночасно приведені у дію вибухові пристрої – технічно складно уявити.
– Хто ж вбив Рослякова? Вже всі бачили фото тіла в мережі. Слідів самогубства з мисливського дробовика 12-го калібру там не видно. І книжку він на себе вбитого сам поклав, бо тяжів до знань...якось так виходить.
– Очевидці вказують на постріли з трьох різних боків.
Що вже змінилось та може змінитись в РФ і в анексованому Криму після трагедії в Керчі:
– Тема провалу політики РПЦ та афтокефалії закрита
– Заступник голови ФСБ заявив про необхідність повного контролю інтеренту та соцмереж
– в рос. ЗМІ (фсб.інфо) вустами простих людей та "блогерів" запускається думка, що винні зовнішні вороги РФ – США та Україна. Україну згадують значно менше, а от США звинувачують навіть у тому, що вони навмисно вигадали такий злочин і повбивали своїх людей заради того, щоб тепер знищити Росію. Мабуть, підготовлюється грунт для ускладнення стосунків з США.
Читайте також: Такой парень есть в каждой школе
– Після підвищення пенсійного віку та збільшення пдв в РФ ширились настрої образи на анексований Крим, фінансування якого надто дорого обходиться бюджету. Тепер, після такої трагедії, Крим остаточно закріпився в головах і серцях росіян, як "наш" і "люди наші". Це дуже активно демонстрували всі федеральні змі. Горе об'єднує, що там говорити.
– В РФ криза довіри до влади, ніяких 86% там немає і перший, хто це розуміє – це Пу. Страх перед молоддю, яка дорослішає і використовує сучасні методи комунікаці у своїй опозиційній діяльності, змушує встановлювати контроль над інтернетом та соцмережами. Після Керчі та заяв Пу, що в усьому винен інтернет, все доросле населення підтримає "закручування гайок".
– Це гарна нагода зробити більш жорскими норми щодо дозволу на зброю, навіть мисливську, – бачите ж, з нею можна яку біду накоїти. Теж все доросле населення підтримає.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки