MENU

Зона комфорту або Як українцям нав'язують хибні установки

3975 0

Звісно, що сидіти голою дупою на мурашнику зовсім не комфортно! Тому тут ідеться про 100% некомфортне середовище. Знову ж таки, для мазохіста – це комфорт. Відтак очевидно: «что русскаму благо – то нємцу смєрть».

Себто банальне: все відносно. Частина суджень зображеної на картинці дівчинки є цілковито вірними. Можна посидіти довше і злитися з мурашником в одну екосистему, а можна, отримавши імунітет, банально звикнути. Думка про молитву в цій ситуації типова для більшості населення сучасної України: піду помолюся в церкву і раптом влада перестане красти. Якщо вибір полягає лише в тому, на якому мурашнику сидіти, то все вірно: хто зна чи в іншому мурахи не будуть злішими. «Бог терпів і нам велів» – глибоке розуміння кармічної розплати та біблійного «вся влада від Бога», як кари за гріх тупості. 

Читайте також: Выход из зоны комфорта: практическое руководство для тех, кто боится

Отже фактично єдиним хибним твердженням є: «страшно щось змінювати», бо страх убиває енергію. Хоча в певному сенсі страх є тим фактором, який оберігає від безрозсудності. 

В результаті маємо картинку начебто з одного боку – чорну, а з іншого – білу, на яку нам пропонують подивитися з якоїсь однієї сторони: або сприйняти сарказм автора й піти шукати інший мурашник, або вважати його концепцію маніпулятивною та годувати мурах своєю задницею. 

В результаті вірогідність помилки в альтернативі «сидіти на цьому мурашнику чи шукати інший» є дуже високою, а сам вибір точнісінько такий, який щоразу пропонують українцеві перед черговими виборами меншого лайна. 

Читайте також: Привычки, которые выведут вас из зоны комфорта и изменят жизнь к лучшему

Тисячі анало-експертів нам підсовують подібні картинки, які й обговорюються у численних шоу на екранах телєвізорів.

Пропонується не одягнути штани, щоби вберегтися від укусів, і навіть не відмовитися від мурашника, як місця обов’язкової дислокації, а лише вибір виду мурахів, які й далі продовжуватимуть жерти голі сідниці. 

Тож зона комфорту на даній картинці є лише для хижих сотворінь, які нич не думають, а лише насолоджуються тілом, з головою набитою псевдоальтернативами та роздумами у нав‘язаній площині псевдодискурсу.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Юрій СИТНИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини