MENU

Якби батуринці вчасно виявили та зарізали зрадника – не було б трагедії такого масштабу

6407 5

День спомину про Батуринську різню.
Батурин мало кого і мало чому навчив.... як показала подальша історія, На жаль, вже наступні покоління думали, що то лише царі московські погані, а самі москалі – браття.

Читайте також: Який греко-католицький досвід варто перейняти українським православним

Якийсь вірус в головах українців заважає усвідомити споконвічну, неминучу як смерть, підлість та підступність московитів. Їх тупу кроваву ненависть грабіжника, що вбиває дітей з окраденої ним родини аби приховати злочин та прибрати свідків. Певна кількість українців контужені тим вірусом і до цього часу. Навіть "вакцини" на кшталт Батуринської різні не викликають імунітету. Навіть Голодомор. Навіть сучасна окупація та анексія територій. Немає "вакцин". Лікування також немає.

Як від африканської чуми свиней. Може й лікувати треба так само – палити за москвофільство? Палити потенційних зрадників – у зародку.

Читайте також: Для нації є вибір: пам'ятати історичні трагедії та усвідомлювати їх уроки, або знову їх переживати – Ющенко

Якби батуринці вчасно виявили та зарізали зрадника – не було б трагедії такого масштабу... І така закономірність – у кожному нещасті, що заподіяне українському народові московською ордою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Юрій ТИЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини