MENU

Безвіз став щепленням від диктаторства: за 10 років кількість країн, які українці можуть відвідати без віз, зросла з 50 до 131

8670 1

Згідно даних www.passportindex.org за останні 4 роки Україна:

– стала лідером по можливості безвізових подорожей з-поміж країн Європи, що не входять в Шенгенський договір. Станом на сьогодні українці можуть відвідувати безвізово 131 країну світу. З-поміж країн, які не входять в Шенгенський договір найближчою до нас є Сербія, громадяни якої можуть безвізово подорожувати в 126 країн світу, громадяни рф можуть відвідувати безвізово – 116 країн, грузини – 114, молдавани – 111, білоруси – 79.

– стала лідером по можливості безвізових подорожей з-поміж країн колишнього ссср, окрім країн Балтії, що є членами Шенгенського договору. Причому ми виграємо не тільки кількісно, а й якісно, що показано на порівнянні карт безвізових подорожей українців і громадян рф.

– стала другою в світі після Перу за приростом і кількістю країн, в які можна подорожувати безвізово. Громадяни Перу за останні 4 роки отримали можливість безвізово подорожувати в 51 країну світу (загалом 136 країн), українці отримали можливість подорожувати в 45 країн світу (загалом 131 країна). І тут мова не тільки про безвіз з ЄС. За 2018 рік українці збільшили можливість подорожувати безвізово на 10 країн, найбільше в 2018 році розширили можливості ОАЕ – 32 країни, а на 2 місці Албанія – 14 країн, тому показник України – 10 країн достатньо високий.

Читайте також: После получения безвиза украинцы массово выезжают из страны

– за 10 років кількість країн які безвізово можуть відвідувати українці зросла з 50 країн в 2008 році до 131 країни в 2018 році, тобто на 81 країну і нас обігнали тільки ОАЕ, які за 10 років збільшили можливість безвізово відвідувати на 111 країн.

А тепер про те чому це важливо і чому ці зміни є одним з найголовніших досягнень України за всю її історію:

1) тому що це змінює свідомість людей, їх мислення, можливість розвиватися як ментально, так і професійно

2) тому що немає простішого шляху зробити з людей отару овець, ніж тримати їх в закритому стійлі, нікуди не випускати, але включати їм телевізора. Прикладів безліч, починаючи від СССР і КНДР, закінчуючи сьогоднішнім Туркменістаном.
Люди, які відвідують світ, подорожують, самі щось бачать мають значно менше шансів стати отарою овець.

3) тому що маринування українців в закритому совковому просторі протягом 25 років (в 2008 році, за тимошенко, українці могли відвідувати всього 50 країн, в основному екс-ссср і якісь екзотичні) сприяло розквіту популізму.

І контраст між тими часами і сьогоднішніми величезний, бо люди, які побували на заході не хочуть їсти г-но про дешеві тарифи, високі зарплати тому що ти класний пацан і тисячки.

4) тому що це великою мірою питання національної безпеки. Впевнений, що якби кількість жителів Донбасу, які не виїжджали за межі свого регіону становила не 70%, а 10%, а якби ще більшість з них мала можливість подорожувати світом, то пропаганда не наробила би такої біди як то було в 2014 році, коли ці люди щиро вірили в геїв-бандеровців-негрів-натанка-задуваючихпіною-розпятогомальчіка

Читайте також: Репутация украинцев за границей катастрофическая. Нам не рады даже в Болгарии и Польше – бизнесмен

5) тому що це прививка від диктаторства. В коментах відео з сучасного Туркменістану про вручення міністрам написаної президентом книжки про чай.

Тому я впевнений, що саме це, саме розвиток українців, які пізнають світ, стане запорукою того, що Україна не змінить курс в майбутньому і буде розвиватися, викидуючи на смітник історії популістів і совків.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Mаson LEMBERG


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини