Українець Семен Новіков здобув золоту медаль на чемпіонаті світу U23 з боротьби

2249 0

Чемпіоном світу серед спортсменів у  ваговій категорії 87 кг став Семен Новіков. У фіналі дворазовий чемпіон Панамериканського чемпіонату з Куби поступився українському спортсмену з рахунком 2:10.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук дописує Мiнiстерство молоді та спорту України.

"Україна успішно стартувала на світовій першості U23 з боротьби – перші здобутки мають представники греко-римського стилю", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що ще один український спортсмен Олександр Грушин став бронзовим призером у вазі 63 кг.