Українець Дмитро Чумак завоював срібло чемпіонату світу з важкої атлетики

2105 0

Дмитро Чумак став срібним призером у ваговій категорії до 102 кг, завоювавши для України перші медалі на чемпіонаті світу з важкої атлетики, який проходить в Ашхабаді (Туркменія).

У ваговій категорії до 102 кг український боксер – бронзовий призер ЧС-2015 – вважався одним з фаворитів, повідомляє iSport

У першій вправі – ривку Чумак зафіксував вагу 176 кг і посів третє місце. У поштовху українець підняв 217 кг і взяв срібло.

Чумак міг в останній спробі взяти 221 кг і претендувати на титул, але вага не підкорився. В сумі Дмитро Чумак набрав 393 кг і завоював велику срібну медаль.

А чемпіоном світу став іранець Алі Хашемі – сума 396 кг.

Ймовірно, що для України медаль Чумака залишиться єдиною на цьому ЧС. У найсильніших групах А від України виступали три спортсмени – окрім Чумака в категорії до 102 кг виступав Костянтин Рева, який з сумою 373 кг став шостим у своїй категорії. Також шосте місце в категорії до 81 кг з сумою 223 кг посіла Ірина Деха.