MENU

В Україні кислотний інвестиційний клімат, особливо – для середнього та малого бізнесу

3766 0

Олігархічні та великі бізнеси мають можливості для захисту від свавілля корумпованої держави. Хтось через власні телеканали, інші через іноземні посольства, треті ”рішають” з владою або стають її частиною. Ще є варіант судитися з державою, але, знову ж таки, це дуже недешевий варіант, годиться лише для великих компаній.

Читайте також: Між багатими і бідними, або де ховається середній клас?

Що робити малому/середньому бізнесмену, який стикається з неадекватними ворожими діями державних органів? Часто такі дії не є незаконними, тому навіть чесний суд (якщо такий десь існує) не допоможе. Законодавство у нас суперечливе, регламентуюче. Неповне виконання якогось застарілого регламенту, навіть, якщо це йде на користь усім, трактується ”правоохоронцями” як порушення закону. Дальше, якщо не платиш хабаря, то штраф, арешт рахунку, зупинка бізнесу. А якщо в певному бізнесі важлива репутація, то вона легко знищується.

Вищій владі країни дуже вигідні таке положення бізнесу і така поведінка мєнтів. Будь-якого бізнесмена, потенційного прихильника опозиції до корумпованої верхівки, можна скомпроментувати, засудити, позбавити доходів, довести до банкрутства.

Читайте також: Чому потребуємо суттєвого зменшення податків: вісім тез про розвиток малого й середнього бізнесу

Між виконанням політичних замовлень ”зверху” мєнти просто кошмарять бізнес, пресують підприємців та вичавлюють з них готівку. Відповідальність за несправедливе переслідування, надмірні застосовані санкції, зловживання владою в Україні відсутні або не працюють. Прокурорський нагляд та судова система чи то злочинно підіграють слідчим з МВС і СБУ, чи то безтолкові і не розбираються в справах. Компанії закриваються, люди втрачають робочі місця, бізнесмени виїжджають закордон.

В країні смеркається, на полювання за працюючими бізнесами виходять мєнти з прокурорами і суддями – одна велика мафія.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тарас КОЗАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини