MENU

Як зупинити агресію Кремля на Азові

3594 1

Агресія у Керченській протоці – саме той випадок, коли треба взяти на озброєння всі способи стримування.

Стосовно ситуації, яка склалася на Азові. Наразі ми не бачимо, що для Росії є переконливими й вагомими дії України та реакція міжнародної спільноти. Але це не означає, що у майбутньому вони не спрацюють, особливо, якщо США візьмуться за цю справу і робота буде проводитися скоординовано з ЄС.

Читайте також: Війна на морі проти гри в морський бій

Наприклад, колишній посол США в Україні Джон Гербст вже запропонував дієвий захід – обмежити для російських кораблів, які вийшли з азовських портів, заходити в порти Європи та США. Подібна підтримка дійсно може спрацювати. А решта зусиль – поточні та дипломатичні, не є достатньо ефективними, щоб переконати Росію змінити політику чи ті наміри, які в неї є стосовно Азова.

Щодо можливих інструментів, які можна застосовувати. Тут, звичайно, має бути присутній потужний військовий складник. А саме озброєння для підсилення української оборони на узбережжі Азовського моря.

Читайте також: Випробування на адекватність і єдність

Вона слугуватиме стримувальним чинником для реалізації тих сценаріїв, що можуть спричинити можливі атаки російського десанту, і неважливо, наскільки реальним це все є. Зміцнення оборони України у цьому напрямі повинно спрацювати як стримувальний фактор.

Однак, зараз якраз той випадок, коли військовий складник мусить бути в комплексному пакеті з іншими заходами дипломатичного, політичного і юридичного характеру. Насамперед, мають бути подані позови в міжнародні суди та апелювання до міжнародного права. Можливо це якимось чином допоможе покарати і стримувати Росію. 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій МЕЛЬНИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі



Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини