Якщо жертвувати кораблями заради юридично-політичного ефекту, краще здавати ворогу не нові катери, а щось на кшталт старих корветів
Захопили наші кораблі і їх екіпажі, Україна наскаржилася "великим" країнам, і вони звернулися до РФ, щоб та віддала назад бойові судна і їх екіпажі.
Глави зовнішньополітичних відомств країн G7 закликали Росію звільнити затриманих членів екіпажу й повернути Україні кораблі.
У той же час, коли Путін у січні цього року запропонував віддати нам ряд бойових кораблів (а також іншу військову техніку - бронетранспортери, літаки), то Україна відмовилася.
Читайте також: Недавня агресія Росії в Азовському морі була передбачувана. Але чому саме зараз?, – думка
Як мінімум, треба було б побачити якісь розрахунки, чому ми відмовляємося від зброї. Немає інформації, щоб ми досліджували стан того військового майна, котре нам пропонують – щоб прийняти обгрунтоване рішення.
Тепер же ми просимо повернути катери (і, звісно, бійців). Очевидно, що паралельно з цими вимогами слід також ставити питання про повернення усього військового майна, захопленого окупантами. Там, у Криму, на нас чекають корвет "Тернопіль", корвет "Луцьк", корабель управління "Славутич", підводний човен "Запоріжжя", великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський".
Якщо ж ми відмовляємося, то слід почути чітке обгрунтування, чому нам дешевше будувати свій флот з нуля або купувати секондхенд по світу, чим ремонтувати та модернізовувати те, що є.
Читайте також: Если не реагировать на российскую агрессию адекватно, значит порождать ее, – Шулипа
Навіть якщо вже хтось вирішив жертвувати кораблями ради юридично-політичного ефекту, краще здавати ворогу не нові катери, а щось на кшталт старих корветів.
Звернувся про це на відповідні органи.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки