MENU

Понад 50 відсотків українців вважає, що для реальних змін замало лише змінити владу. ІНФОГРАФІКА

3291 0

Отже, свіжа соціологія. Тепер від КМІС. Презентована сьогодні. Цікава тим, що опитування респондентів розпочалися у перший день "гібридного воєнного стану". І, загалом, як показують дані, – особливо це на настрої не вплинуло.

Ба більше. Відрив Зеленського, який займає 2-гу позицію, від 3-го Порошенка – зростає. Тепер він за значимими параметрами (загальна кількість опитаних та ті, хто візьме участь в голосуванні) вже має відрив у 3 та 2 відсотки. А це вже – більше за статистичну похибку.

Так що, схоже, всі тілорухи поки що особливої користі чинному главі держави не приносять.

До речі, дані президентських рейтингів загалом екстраполюються на рейтинги парламентарні. Звісно, все це поки що – умовності, але тенденції все одно цікаві. Ну і ідея про другий тур між Зеленським та Тимошенко вже не виглядає чимось неймовірним.

Читайте також: Досі в Україні немає закону, котрий би жорстко визначав ставлення українців до агресора – експерт

До речі, рейтинг Вакарчука "просів" до трохи більше ніж 2 відсотків. Очевидно, його виборець втомився чекати, коли ж він нарешті визначиться зі своєю участю.

Але є і інші дані, які дозволяють трохи по-іншому поглянути на попередні результати.

Читайте також:  Експерт: Путін не перешкоджатиме виборам в Україні – він їх чекає з надією

Зокрема, проведене опитування показало, що понад 50 відсотків вважають, що для реальних змін замало лише заміни облич. Потрібні ще і глобальні зміни у "правилах гри". Очевидно уроки недалекого минулого, коли електорат постійно використовували в якості "одноразового народу" під час постійної перетасовки публічних масок, все ж впливають на свідомість громадян. Проте поки що це усвідомлення дуже своєрідно відображається на електоральних настроях.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Петро ОЛЕЩУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини