MENU

Близько десяти держав-членів Євросоюзу підтримують додаткові санкції проти Росії

2028 2

Військові загрози, антиросійські санкції та українські моряки.

Супутникові знімки зафіксували сотні російських танків на новій військовій базі у Ростовській області у 18 кілометрах від кордону з Україною. Скупчення таких значних сил триває вже не перший рік і роками владою недооцінюється. Абсолютно не дивно, що після шизофренії Порошенка та Ко щодо непослідовного ставлення до агресії, окупації, блокади, "дружби з РФ" та воєнного стану понад 75% українців почувають себе незахищеними від військової агресії. Це яскравий показник і оцінка усіх псевдооборонних і псевдоантиросійських дій "гаранта". Не повірили українці президенту і на тему воєнного стану. 69% вважають запровадження воєнного стану запізнілим рішенням, 60% не підтримують воєнний стан у теперішньому форматі, 63% допускають, що Порошенко хотів запровадити воєнний стан з метою перенесення президентських виборів.

Читайте також: Дипломат: Недовіра – результат усієї зовнішньополітичної діяльності нинішньої влади

Тим часом, близько десяти держав-членів Євросоюзу підтримують додаткові санкції проти Росії за її агресію в районі Керченської протоки, але вони поки не введені. Парламент Литви ухвалив резолюцію на підтримку України, в якій пропонує розширити санкції, включно з відключенням від SWIFT. Також у резолюції згадуються вимоги: «контроль над Керченською протокою переходить до ООН; окуповані Росією території України передаються під управління миротворчої місії ООН; звільнення всіх ув'язнених українських громадян – як політичних в'язнів, так і військовополонених».

З санкціями все досить тугодумно, бо ЄС тільки зараз ввів заходи проти організаторів псевдовиборів на Донбасі. І це коли в ПАРЄ окремим рішенням обмежили потенційний обсяг антиросійських санкцій, виключивши з них обмеження права голосу на виборах суддів ЄСПЛ та керівних органів Ради Європи. Комплексно нарешті відреагували в США. Палата представників Конгресу США ухвалила 2 резолюції, у яких виступила проти завершення будівництва російського газопроводу "Північний потік-2" та засудила військову агресію РФ проти України у Керченській протоці. Крім цього, висловлюється підтримка запровадженню санкцій відносно газопроводу згідно з частиною 232 "Закону про протидію супротивникам Америки через санкції". "Документ закликає РФ негайно повернути судна та їх екіпаж Україні".

Читайте також: Гібридний воєнний стан та руйнація економіки

Українська ж сторона у Мінську пропонуватиме два варіанти звільнення ув'язнених і полонених за формулою 23 на 23 або 66 на 19. Адвокат Микола Полозов вважає, що російська влада може спробувати збільшити обсяг звинувачення полоненим українським морякам, яких РФ і так не збирається обмінювати раніше завершення усіх ганебних та незаконних судилищ. Тут, на жаль, ми швидше за все отримали черговий тривалий військовий полон.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олексій РОГОВИК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини