MENU

Без "доісторичної" церкви не матимемо сучасної держави – журналіст

2047 0

Люди, які навіть у день історичного для України Собору продовжують повторювати, що Україні потрібна сучасна економіка, а не доісторична церква, що все це витівки влади, якій потрібно боротися з корупцією, а не на соборах засідати, не можуть второпати однієї дуже простої істини.

Внаслідок приєднання до Москви Україна не пройшла свій історичній шлях разом із усім континентом. Тут у нас – далеко не ХХІ сторіччя. Наша країна тільки вибирається із Середньовіччя, а сусідня Росія навіть не намагається з нього вибратися.

Читайте також: У чому полягає роль релігії в модерному суспільстві

І так, ця подорож у сучасність має проходити через зрозумілі історичні етапи. До світської держави можна прийти тільки коли в тебе є своя, а не чужа церква. Конкуренція світського й релігійного також має бути мирною та чесною українською конкуренцію, а не боротьбою українського з московським.

І так, це шлях у ХХІ сторіччя, потрібний усім нам – православним, греко-католикам, католикам, протестантам, юдеям, мусульманам й атеїстам.

Читайте також: Автокефалія є найважливішим чинником формування модерної української нації – Пекар

Тому що це ще один етап у нашій довготривалій подорожі до сучасної держави, яку нам належить збудувати в наступні десятиріччя. А тільки сучасна держава може бути багатою, толерантною і некорумпованою. Середньовічна – завжди буде бідною, корумпованою та забобонною. Це дуже просто.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини