MENU

7 проблем у парі, які з'являються на свята

5985 0

Свята можуть бути найфантастичнішим періодом року, але не таким яскравим у ваших стосунках з коханою людиною.

Стрес через подорож, витрати, перевантажені графіки тощо можуть зашкодити вам і коханій людині, як кожному з вас, так і стосункам у парі загалом, пише The Huffington Post.

1. Не бути чесними про витрати на свята

Купівля подарунків, квитків на літак, вечірки, декорування, додаткова їжа тощо… Усі ці витрати на свята можуть вести до непорозумінь про те, скільки і як витрачати гроші у цей період. Серйозні проблеми можуть настати, якщо один у парі мовчить про свої витрати і не обговорює їх з коханою людиною.

Щоб уникнути відчуття фінансової зради, сядьте і обговоріть реалістичний фінансовий план на цей період. Разом вирішіть, скільки ви можете дозволити собі витратити, створіть бюджет і дотримуйтесь його. Пройдіться по списку подарунків і виберіть для кожного ті, які дозволить бюджет.

Читайте також: Прощение после измены: как жить дальше?

Створіть план альтернативних подарунків, які будуть гарними і щирими, але не дорогими. Ви можете самі спекти печиво, зробити подарунки і листівки своїми руками тощо, каже сімейний терапевт Шері Мейєрс.

2. Вирішити, де святкувати, щоб ні з ким не посваритися і не засмутити

З чиєю родиною зустріти Новий рік чи Різдво – це може бути великою проблемою. Один з варіантів вирішення цієї одвічної дилеми – чергуватися. Різдво в одних родичів, Великдень в інших, наступного року – навпаки. Якщо це не працює, можете запросити обидві родини до себе в помешканення. Але це може викликати новий рівень стресу у парі, пояснює сімейний терапевт Денні Гібсон.

3. Перебрати алкоголем

Перепили. Це велика проблема у цю пору року. Мова не лише про алкоголь, але й про поведінку через такий стан. Тому мудро проговорити між собою і скласти план, скільки пити і як добратися додому, радить психолог Курт Сміт.

4. Різні родинні святкові традиції

Скажімо, ваша родина завжди розпаковує подарунки на Святвечір. А у родині вашого чоловіка чи дружини прийнято робити це зранку на Різдво, або подарунки не дарують взагалі. Різдвяні традиції, які були, коли ми були дітьми, мають міцний емоційний зв'язок з нами. Тому ми не такі гнучкі, щоб їх змінювати.

Пам'ятайте, що кращого чи гіршого способу немає. Ви можете чергувати традиції (цього року так, наступного – інакше), чи взяти частину традицій з кожної родини і об'єднати їх тощо. Або ви взагалі можете вигадати щось своє, і це буде круто, каже сімейний терапевт Вініфред Райлі.

5. Дати раду з "токсичними" родичами

Якщо дідусь напивається при кожному застіллі, а свекруха нічого доброго не може сказати про вас чи ваших батьків, ймовірно, так буде і цих свят.

Замість того, щоб засмутитися, придумайте "план Б". Наприклад, практикуйте глибокі вдихи, дивіться на себе як на милого господаря, який розважливий, дорослий, приємного, що наповнює дім затишком.

Зробіть "план Б" разом з коханою людиною щодо того, як з усім дати раду. Придумайте свій секретний сигнал, що означає: "Підійди до мене, будь ласка. Мені потрібна твоя допомога". Коли ви знаєте, що допомога поруч і є план, можете розслабитися.

6. У вас різна філософія подарунків

Одна людина у стосунках може показувати свою любов через пошук і купування ідеального подарунку, незважаючи на його вартість. А інша людина в парі – більш практична, і думає, що ідеально не витрачати забагато і не шукати нічого екстравагантного на подарунок на новорічно-різдвяні свята.

Читайте також: Люди склонны перенимать эмоции видеоблогеров, ролики которых они смотрят – исследование

Дехто відчуває, що кількість витрачених на подарунок грошей показує, наскільки ми любимо. І якщо у парі немає згоди щодо того, які подарунки мають бути, може виникати роздратування і навіть злість.

Щоб цього уникнути, Гібсон радить парі обговорити цю тему і разом вирішити, скільки кожен може витратити на подарунки.

7. Знайти час на побути разом

До свого звичного графіку додайте купування подарунків, декорування, святкові вечірки і застілля, плюс усі ці фінансові питання та інші речі, які "з'їдають" час, і ваш зв'язок з коханою людиною може погіршитися.

Як цього не допустити і насолоджуватися стосунками під час свят? Користуйтесь трьома простими правилами: увага, вдячність та прихильність. Це не забирає багато часу чи енергії. Це про вибір, на чому ви хочете зосередитися: любов чи стрес. Коли ви концентруєтеся на любові та вдячності й прихильності, свята і стосунки здаються ще кращими. Впевніться, що обіймаєте кохану/коханого щодня, кажете "Я кохаю/люблю тебе" і "Дякую", радить Мейєрс.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

УП. Життя


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини