MENU

Енергетичні вампіри вас виснажують: сім стратегій, як розпізнати та дати відсіч

3753 0

Енергетичні вампіри вас виснажують: сім стратегій, як розпізнати та дати відсіч

Ключ до розпізнавання цих людей лежить у розумінні моделей їхньої поведінки.

Енергетичні вампіри - це ті, хто виснажує вашу життєву силу та ентузіазм, часто навіть не усвідомлюючи цього. Як передає Hack Spirit з посиланням на психолога Тіну Фейс, розуміння цієї концепції дасть вам змогу ідентифікувати подібних людей і ефективно захистити себе, інформує UAINFO.org з посиланням на УНІАН.

"Досвідчені люди знають, що існують певні стратегії, які можуть допомогти вам виявити цих вампірів і дати їм метафоричний удар по голові", - зазначила фахівець.

При цьому вона назвала сім стратегій.

Визначення ознак. Ключ до розпізнавання цих людей лежить у розумінні моделей їхньої поведінки. Енергетичні вампіри часто вміють повернути розмову в бік себе. Вони можуть постійно перебивати, ігнорувати ваші почуття або принижувати ваші досягнення.

Навчання на особистому досвіді. Викрадачів енергії не завжди легко виявити, й іноді це люди, про яких ми глибоко піклуємося. Визнання їхнього негативного впливу має вирішальне значення для підтримання психічного та емоційного здоров'я.

Захист своїх кордонів. Це найважливіша стратегія в боротьбі з енергетичними вампірами. Кордони подібні до невидимих бар'єрів, які захищають ваше психічне, емоційне та фізичне благополуччя. Вони визначають, яка поведінка прийнятна, а яка ні.

Довіряти своїм почуттям. Ми часто недооцінюємо силу власної інтуїції. Проте, це один із найефективніших інструментів, які в нас є для виявлення викрадачів енергії.

Турбота про себе. Коли ви дбаєте про себе і ставите на перше місце своє благополуччя, ви краще підготовлені до розпізнавання злодіїв енергії.

Управління своїми реакціями. Усвідомте, що енергетичні вампіри можуть виснажити вас, тільки якщо ви дозволите їм це зробити. Ваша реакція на їхню поведінку відіграє важливу роль у тому, наскільки сильно вони можуть вплинути на вас.

Перервати стосунки. Не всі стосунки корисні для нашого благополуччя. І іноді заради нашого здоров'я і щастя нам потрібно прийняти важке рішення дистанціюватися.

Підписуйся на сторінки UAINFO FacebookTelegramTwitterYouTube

 

UAINFO 


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини