Експерт: Місць, де виникають корупційні потоки в Україні – десятки тисяч
Про корупцію в Україні… Яку, відповідно до соціологічних досліджень, більшість українців ставить на третє місце найболючих проблем в країні. Після війни на Донбасі, та низького рівня доходів населення.
Генеральний прокурор України Юрій Луценко, у відповідь на пост нардепа Денисенко, який виголосив, що головним джерелом корупції в Україні є каста силовиків, та державні (комунальні) тендери, написав наступне: "Головні джерела корупції визначені невірно (хто би сумнівався, коли звинувачують силовиків). Головними джерелами корупції є 3,5 тисяч державних підприємств, та Податкова та Митниця. Далі йде ряд менших дірок…".
Насправді, до відома пана Генерального прокурора, вся діяльність якого, замість захисту держави та суспільства, зводиться до захисту власних роботодавців та їх оточення, можу сказати, що державні підприємства, митниця та податкова – це, в розвинутих країнах, джерела значних державних доходів.
Читайте також: Підбірка свіжих корупційних скандалів України, які викликають справжній шок
А от, в умовах країн третього світу, до яких, на жаль, зараз відноситься Україна, ці інституції корупційними роблять чинуші, яких туди, "керувати", ставлять люди, що очолюють державу.
Головним джерелом корупції в Україні є діюча Система влади, та люди, які сьогодні її очолюють. Система влади, яка створила законні та протизаконні умови для існування механізмів корупційного розподілу та перерозподілу Національного доходу, який генерується усіма суб’єктами економіки України.
Система влади, яка стимулює будь якого держслужбовця до створення корупційних схем, обкладає його неофіційним корупційним податком, та захищає його, як джерело власного доходу, усіма силовими структурами держави, які, в свою чергу, мають з цього власний зиск.
Місць, де виникають корупційні потоки в країні – десятки тисяч. Починаючи зі структури національної енергетики, продовжуючи митницею та податковою, та закінчуючи кріслом рядового клерка в районній, чи сільській адміністрації.
Ніякі НАБУ, ніякі САПи ніколи не зламають цю корупційну Систему тому, що корупційні принципи закладені в фундаментальні суспільні та економічні закони її існування.
Читайте також: На Луганщині при реконструкції фізкультурної бази "Олімп" використовують корупційні оборудки
Тільки злам Системи.
Тотальна заміна на сучасну, справедливу Систему соціально-економічних відносин. Але, на жаль, розмова на рівні суспільства та провідних політичних гравців, поки що, про це не йде.
Не дозріли…
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки