MENU

Усі "порохоботи" використовують лише чотири методички

5091 10

Серед так званих порохоботів є чимало розумних і патріотичних людей. Проте, вже вибравши Петра Порошенка для себе наступним президентом, вони інколи маніпулюють та пересмикують у деяких важливих тезах. Ось чотири з них:

1. Порохоботи відмовляють прихильникам інших кандидатів у розумі та патріотизмі. Якщо тобі подобаються Гриценко, чи Зеленський, чи Садовий, то, зі слів порохоботів, ти або недоумок, або російська консерва. І тут же вихлюпується відро помиїв на твого кандидата, благо в методичках-темниках усе розписано. Як завжди, без будь-яких серйозних доказів. Просто повторяється ”злодій-клоун-сміття” у різних варіаціях.

2. "Інші кандидати працюють на олігархів". Секундочку, шановні, а хіба Петро Порошенко сам не є олігархом? Чи у нього не було усіх первинних і вторинних ознак пострадянського олігарха? (Ну, хіба що не знаю його футбольної команди). Безліч приватизованих заводів-пароходів, банки, страхові компанії, ЗМІ, політичний вплив тощо. Напевно, він кращий за інших олігархів, але хіба це має значення, коли докоряєте кандидатам у співпраці з олігархами?

Читайте також: Генезис "порохоботства"

3. "Лише Президент Порошенко відстоїть незалежність України. Всі інші кандидати, якщо переможуть на виборах, то ляжуть під Кремль". Мені цікаво, чи думали сьогоднішні порохоботи так само п‘ять років тому, в березні 2014-го? Давайте не уподібнюватися до запоребриканців, для яких "Росія – це Путін, а Путін – це Росія".

4. "В програмах інших кандидатів написані дурниці, лише Порошенко розуміє, що треба робити". У декого проблеми з пам‘яттю. Реальна програма Президента Петра Порошенка "Україна-2020" з‘явилася лише в жовтні 2014 року. До того в формальній програмі "Жити по-новому" були досить популістські тези, які так і не були виконані. Зато здобутий Томос, про який в жодній порошенківській програмі не було ані слова. Тому не так важлива програма кандидата, як його цінності та принципи. До речі, наші люди це добре розуміють і програми не читають.

Звісно, Порошенко має купу чеснот, я сам неодноразово віддавав йому належне. При цьому він є плоттю від плоті партійно-номенклатурно-олігархічної системи, в якій Порошенко добився успіху, збагатів, обріс зв‘язками. Типовий політик кучмівської породи, з тими ж принципами і мисленням: друзям – політичні посади і грошові потоки, ворогам – увага правоохоронців і строгість закону.

Порошенко і йому подібні політики не хочуть знищення цієї системи. Для них за її рамками – загрозлива невідомість.

Читайте також: Крысы бегут с порошенковского Титаника

Якщо ж ми хочемо:

– подолати корупцію,

– скасувати негативний відбір на держслужбі, 

– зробити політику служінням людям, а не бізнесом,

– поставити державу на службу громадянам, а не владі та олігархату,

– побудувати інвестиційно привабливу країну,

– розбудувати українську економіку,

 покращити життя громадян,

то маємо подякувати Порошенкові за його досягнення, та обирати до влади нових політиків! Так, можемо помилитися, і краще не стане. Але отримаємо шанс!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тарас КОЗАК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини