MENU

Боже, рятуй Америку – не дай Трампу про Томос дізнатися!

3421 0

Імперія наносить удар у відповідь... Чесно кажучи, те, що відбувається у Вашингтоні, більше нагадує трагікомедію, ніж фантастичну сагу.

Але розповів про лист Ненсі Пелосі, розповім і про відповідь Трампа. А він відповів, бо як ми знаємо, справжньому джентельмену завжди є що сказати.

Трамп, а провидіння забажало, щоб саме він зараз був верховним головнокомандувачем ЗС США, просто скасував дозвіл на політ спікера палати представників конгресу США у закордонне відрядження в Бельгію, Єгипет і Афганістан.

Читайте також: Президентські вибори-2019 продовжують рвати шаблони

В США не існує урядового авіазагону чи авіакомпанії. Ці функції виконують Військово-повітряні сили США, які мають у своєму складі і "борт номер один" і достатню кількість бізнес-джетів. А командувати військовими, як ми вже знаємно, президенти можуть, коли їм (президентам) це потрібно.

У листі з цієї "приємної" нагоди він старається. І семиденний робочий візит спікера екскурсією називає (а на мене ображаються, коли я особливо пустопорожні візити Порошенка називаю політичним туризмом), і заходом по зв'язках з громадськістю, і нагадує про 800 тисяч нещасних держслужбовців, які не отримують зарплатню (щоправда за його рішенням, але то дрібниці), і навіть великодушно "дозволяє" Н.Пелосі злітати, як і планувала, але рейсовими літаками (що звичайно ж буде практично неможливо через складність програми і маршруту).

Читайте також: Президент как моральный камертон общества

Американська школа політичного злослів'я рулить! У нас, щоправда, історія з літаком, який забрали, трапилась вже давно. Але там навіть лексика була так собі.

Слідкуємо, запам'ятовуємо, учимось.

P.S. Боже, рятуй Америку – не дай Трампу про Томос дізнатися!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Богдан ЯРЕМЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини