MENU

З'їзд висунув лідера партії "Рoзумна сила" Олександра Сoловйова в Президенти

1939 4

Політична партія "Розумна сила"на третьому партійному з'їзді у четвер, 24 січня офіційно висунула свого лідера Олександра Соловйова кандидатом в президенти України. Про це повідомила прес-служба партії.

"Ми готові до передвиборної боротьби, у нас немає іншого виходу окрім як рятувати свою державу самостійно! Ми йдемо на вибори, ми йдемо перемагати і брати владу в свої руки. Наші цілі прості – це те, чого потребують українці: мир, порядок і достаток", – сказав Соловйов на з'їзді.

Лідер партії підкреслив, що "Розумна сила" – це народна партія, оскільки вона сформована і підтримується народом України і працює для народу, "який втомився терпіти знущання над собою і країною та свавілля влади".

"Які результати правління нинішньої влади – спаплюжена Конституція, пограбовані люди, зруйнований Донбас, відданий без єдиного пострілу Крим, імітація воєнного стану, знищена репутація країни, зіпсовані відносини майже з усіма сусідами країни, порожня скарбниця, вбивчі тарифи і ціни, жахливі борги перед МВФ", – заявив Соловйов.

"Кількість робочих місць скорочується і ми отримуємо відтік населення в інші країни, нас стає менше. Чи не в цьому полягає стратегія влади і її зарубіжних покровителів – влада робить все, щоб незадоволене населення або вимерло, або виїхало, або не здатне було чинити опір, втративши основних своїх конституційних прав", – заявив Соловйов.

Націоналістична риторика, агресія до власного народу, мовна дискримінація, церковний розкол, цькування інакомислення і узурпація влади роблять Україну роз'єднаною і слабкою, – зазначив Соловйов.

"Громадяни вже не розуміють, хто правий, хто винен і як виправити цю ситуацію. Люди давно потребують захисту, піклування, поваги і гідних доходів. Країна занурена в хаос, а влада намагається представити це як реформи, перемоги і досягнення", – сказав Соловйов.

Він повідомив, що партія ставить перед собою амбітні завдання на 2019 рік – участь і перемога в президентських і парламентських виборах.

"Розумна сила" приділить особливу увагу контролю за ходом голосування на всіх виборчих дільницях. "Зрив виборів коштуватиме Україні дорого. Країні необхідна зміна влади законним шляхом. Закон і порядок на виборах – це закон і порядок після виборів. Захистимо вибори – захистимо Україну. Ми повинні стати перепоною на шляху фальсифікаторів, а значить і на шляху тих, хто грабує і руйнує нашу країну", – сказав лідер партії.

Читайте також: "Розумна сила" розповіла в ПАРЄ, яку загрозу для ЄС несе тліючий конфлікт на Донбасі. ВІДЕО

Соловйов народився 13 липня 1973 року в місті Красноармійськ (нині Покровськ) Донецької області в родині інженера. Спочатку отримав технічну освіту за фахом "Шахтобудівник". Пізніше – закінчив Національну Академію МВС України та Донецький державний університет управління, ставши дипломованим юристом і економістом.

Перед приходом в політику Соловйов зробив блискучу кар'єру в органах МВС, пройшовши шлях від оперуповноваженого відділу по боротьбі з економічними злочинами в Червоноармійському РВ УМВС України до керівних посад в структурі МВС.

У 2015 році після чергового підвищення на посаду заступника начальника управління – начальника відділу Департаменту захисту економіки Нацполіціі України Соловйов за власним бажанням звільнився з органів і на початку 2016 року заснував політичну партію "Розумна сила" то грабує і руйнує нашу країну, яку зараз і очолює.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram 

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини