MENU

Отим "пенсіонери безкоштовно" міська влада Львова каже "велкам" жахливому стану перевезень – журналістка

1813 0

Популізм, як він є. Це про подорожчання проїзду в маршрутках Львова. Хто не в курсі: з 1 лютого 7 грн. + безкоштовний проїзд пенсіонерам та інвалідам. 

Ні, я не проти подорожчання. Навпаки, я за рентабельну для перевізників вартість. Але я проти подорожчання в такій популістичній конфігурації. Оце "пенсіонери безкоштовно" – це велетенський камінь на шнурку, який надалі міцно триматиме ті нещасні жалюгідні перевезення на дні. Монетизації перевезень пенсіонерів – нам, схоже, не бачити як своїх вух. 

Читайте також: Это настолько плохо, что к этому нельзя привыкать – журналист про украинские маршрутки

Я не їжджу маршрутками, слава Богу. Однак мій син міг би їздити в школу. Але він, (маленький, тендітний і скромний, йому 11 років), не має жодних шансів залізти в те пекло. Вже зараз йому варто записуватися на бокс або карате, щоб років через 2 він міг технічно порозпихати не менш технічних пенсіонерів і зайняти своє місце під прогнилим дахом "богдана" чи чого там. 

Я недавно їхала в маршрутці і за моїми спостереженнями, там десь третина пенсіонери. А на апокаліптичному напрямку обох "Шуварів" – мабуть, половина. До речі, зупинки на нижньому "Шуварі" дуже показові з науково-дослідницької точки зору, там можна стояти і зачаровано вдивлятися, як у фільм-катастрофу.

Отим "пенсіонери безкоштовно" міська влада каже "велкам" тому жахливому стану перевезень, який в нас є. Але ж комусь потрібні серця електорату тримати в розтопленому стані. А на вибори ходять пенсіонери. 

І що ми маємо на виході: купа пенсіонерів їздять на халяву туди-сюди, бо ж не платять "живі" гроші. І збільшена ціна проїзду для працездатного населення при тому ж низькому (на рівні плінтуса) комфорті. 

Читайте також: Про сніг і маршрутки, які дарують нам спільні теми для роздумів

Ну, і я не побачила ніде механізму контролю надходжень від перевезень. Недавно довелося проїхати в маршрутці досить довгим маршрутом. Я сиділа позаду водія і спостерігала, чи беруть квитки. Так от, жодна людина, яка заходила, не взяла квитка. Хоча товстенька пачечка квитків лежала в жолобку для грошей. Тобто, при нинішньому форматі оплати перевізники далі нитимуть, що їм не рентабельно і в них низькі прибутки. Вони мають можливіть їх приховувати. Ніхто не знає реальних прибутків, бо водій не показує власнику реальних надходжень. Не існує ніякої об'єктивної звітності! І про це усі чиновники знають!

Нерентабельно, не вигідно, але ніхто не закривається з АТП. Хм... А міська влада, як завжди, на боці електоральної халяви, і повертається дупою до працездатного населення.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віка БАЛИЦЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини