Український дзюдоїст виборов бронзу на турнірі в Парижі

1116 0

Український дзюдоїст Георгій Зантарая виборов бронзову медаль на турнірі Grand Slam у Парижі (Франція). Наш спортсмен виграв медаль у турнірі ваговій категорії до 66 кг., повідомляє iSport.

В 1/16 фіналу вагової категорії до 66 кг українець переміг представника Росії Арама Григоряна, після цього виграв сутичку у катарського дзюдоїста Аюба Ель-Ідрісі, у чвертьфіналі виявився сильнішим за Мохамеда Абдельмавгуда з Єгипту, а в півфінальному поєдинку поступився молдавському дзюдоїсту Денису Вієру.

У боротьбі за третє місце українець переміг росіянина Абдулу Абдулжалилова. За 29 секунд до завершення сутички українець за свій прийом отримав оцінку ваза-арі. Золото виборов Денис Вієру, срібло – грузин Важа Маргвелашвілі.