MENU

Нардепи звернулися до ЄС щодо "Північного потоку-2"

652 1

Народні депутати України звернулися до європейських інституцій із відкритим листом щодо забезпечення енергетичної незалежності країн європейського континенту та протидії реалізації проекту "Північний потік-2". Про це повідомляє нардепка Ганна Гопко.

Читайте також: Потік розбрату: суперечки щодо скандального газопроводу набирають обертів

Сьогодні, 12 лютого, понад 20 народних депутатів України звернулися з відкритим листом до Європейського парламенту, Європейської комісії та Європейської ради.

Нардепи нагадали про звернення Верховної Ради України (постанова від 5 квітня 2018 року №2390-VII) до міжнародної спільноти щодо неприпустимості будівництва газопроводу "Північний потік-2", а також наголосили на своїй підтримці резолюції Європейського парламенту щодо імплементації Україною Угоди про асоціацію від 12 грудня 2018 року, в якій наголошено на вирішальній ролі України в європейській мережі енергопостачання та засуджено будівництво газогону "Північний потік 2".

Читайте також: Газова ставка Кремля на президентських виборах в Україні

У листі депутати висловили занепокоєння щодо намагань підриву єдності ЄС, принципів демократії та верховенства права, енергетичної незалежності держав європейського континенту та закликали ключові європейські інституції вжити рішучих кроків із протидії таким намаганням і дотримуватися виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зокрема статті 274 щодо необхідності врахування інтересів України в частині транзиту газу до ЄС.

Лист підписали народні депутати України Ганна Гопко, Ірина Геращенко, Борис Тарасюк, Марія Іонова, Володимир Ар'єв, Свтілана Заліщук, Остап Єднак, Григорій Шверк, Олександр Домбровський, Вікторія Войціцька, Борислав Береза, Павло Різаненко, Олексій Рябчин, Тетяна Острікова, Сергій Кіраль, Оксана Юринець, Сергій Висоцький, Андій Левус, Вікторія Пташник, Ольга Бєлькова, Наталія Кацер-Бучковська.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини