MENU

Що отримають патріоти на другий термін Порошенка? 

1579 2

Думаєте це таке складне питання? Чи навпаки занадто просте?

Ну ж бо, задайте його різним людям зі свого оточення. І почуєте діаметрально протилежні відповіді. Чому так? Та тому, що наші громадяни традиційно не читають програм кандидатів та не порівнюють їх з реальними справами і біографією. Ну, і не менш традиційно не вивчають історію питання.

Як відомо, Порошенко став президентом внаслідок змови кількох олігархів для каналізації революційного протесту та збереження свого панування над українцями. По ходу виконання цих завдань проросійському Порошенку прийшлося вдягати камуфляж українського патріота. Почитайте його програму 2014 року, особливо в частині збереження статусу російської мови (закон Ківалова-Колєсніченка) та продовження дискримінації українців.

Читайте також: Порошенко совмещает в себе коварство Кучмы, хватку Януковича и рейтинг Ющенко – политолог

Чому прийшлося маскуватися під українця? Може він прозрів? Якщо не згадувати його "цинічні бандери", тисячі кримінальних справ проти добровольців і волонтерів, то може видатися, що й насправді прозрів. Адже далеко не всі здатні оцінити справжні маскувальні мотиви ура-патріотичної риторики навколо законів про освіту і мову, віри та армії, реальним справам і брехливим обіцянкам.

Нагадаю патріотам, що вони вже одного разу проголосували "за менше зло", обравши на другий термін Леоніда Кучму в 1999 році. Повторне обрання розв’язало руки комсомольсько-бандитським кланам.

В результаті, олігархи остаточно й міцно закріпили свою владу в Україні, створивши Систему поневолення українців. Зламати її не вдалося двома революціями і численними жертвами. А ті, кому патріоти у 1999 році дозволили повторно залишитися при владі, продовжують виводити зароблені в Україні гроші у панамські та інші офшори.

Переконаний, що другий термін Порошенка, в разі реалізації плану підкупу виборців і фальшування результатів голосування, буде використаний правлячим класом для остаточного пограбування національних багатств. А що дістанеться патріотам? Може армія, мова і віра? Аж ніяк. Тема "патріотизму" буде вже відпрацьована і стане для влади неактуальною.

Читайте також: Спустя 5 лет после Майдана позиции олигархов только укрепились. За что боролись украинцы?

Далі качатимуть тему "національного примирення", коли можна не розмовляти і не вчитися українською мовою, святкувати не давні українські, а комуністичні "свята" тощо.

Потім несподівано для патріотів президент почне конструктивний діалог з Путіним, проведе "демократичні" вибори на окупованих територіях, поповнить антиукраїнцями число народних депутатів, спікером парламенту стане фігура типу Медведчука. Звісно, патріоти почнуть протестувати. Тому, повторно обраний президент закрутить гайки, поставить під контроль інтернет, докупить громадських активістів, прихватизує "Укрзалізницю", землю і корисні копалини. Невдоволені змушені будуть тікати в Европу або змиритися з вибором мудрого українського народу.

Шановні патріоти України, воно того варте? Чи ви сумніваєтеся в реалістичності такого прогнозу?

Тоді запам’ятовуйте цей допис і вчіть історію.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Андрій НІЦОЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини