MENU

Пил і туман київських доріг: хто відповість за неякісне дорожнє покриття і ремонти

495 0

Візьмемо дві проблеми проблеми з цього ряду.

1. Темпи ремонту.

2. Якість.

Є ще питання організації руху, але це окрема тема. 

Влада міста заявила, що в минулому році відремонтувала 300 км київських доріг. Цифра на слух гарна. Але вона ні про що не каже. Бо одна справа відремонтувати 1 км вузенької вулиці, а інша — багатополосний хайвей такої ж довжини. Важливіше для оцінки показник площі, на які ці роботи проведені. 

Читайте також: Бардак в Киеве будет продолжаться до тех пор, пока люди будут согласны жить так, как живут сейчас

А тут починається найцікавіше. 

Зазирнемо в щорічний звіт КМДА Президентові України за 2018 рік, в якому міська влада не ризикує бавитися з показниками і дає більш менш об’єктивні дані, а не ті бравурні цифри на загал, які ми чуємо щодня. Що ж ми там бачимо? 

А ось таке. "Продовжено проведення робіт з капітального та поточного ремонту об’єктів вулично-дорожньої мережі, зокрема завершено капітальний ремонт 11 об’єктів вулично-дорожній мережі міста, де влаштовано верхнього шару покриття площею 373,1 тис. кв. м". І далі ще: "виконано роботи з капітального ремонту 84 об’єктів міжквартальних проїздів та прибудинкових територій загальною площею 88,141 тис. кв. м". 

Чудово. А тепер відкриємо звіт офіційний звіт "Про підсумки соціально-економічного розвитку м. Києва у 1995 році", представлений нами тоді нами на сесії депутатам Київради і Уряду. А там наводяться такі дані: "за рік комунальними службами міста відремонтовано 1250 тис.кв.м шляхових покриттів, відновлено 110 тис.кв.м дворових територій та в межах кварталу…" Наприклад, ремонт зроблено на вулицях Маршала Кошового, Білецькій, Байковій, площі Перемоги і Повітрофлотському проспекті, капітально відремонтовані вулиці Грушевського і Січневого повстання (з перекладанням трамвайних рейок за новими технологіями). Введена в дію автомобільна дорога (2,2 км) від аеропорту Жуляни до однойменного селища, споруджено проїзд між вулицями Червоноармійською і Басейною і т.ін.

Читайте також: История развития и деградации киевского общественного транспорта

Якщо порівняти, то нами тоді доріг і вулиць відремонтовано по площі втричі більше, а дворів — в 1,3 рази. 

Тож обсяги дорожніх робіт можна і треба суттєво нарощувати.

2. Якість. Притча во язицех, асфальт, що зійшов разом зі снігом. За справу вже взялися депутати Київради. Про це йдеться, зокрема, тут.

Антикорупційна комісія Київради закликає до відповіді Київавтодор та КМДА за неякісний ремонт доріг в Києві і їх нинішній гнітючий стан. І пропонує конкретні речі, як виправити ситуацію. Час покаже, яка буде реакція.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Леонід КОСАКІВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини