MENU

Кандидат, за якого я проголосую

4054 3

Якби кандидати в Президенти спитали поради, я би насамперед сказала таке:

Топові кандидати, яких сьогодні пускають у ефіри, обіцяють подарункові ціни, їжу бідним людям, чарівні ліки, багато безплатного газу, високі пенсіі, – це про гроші, про гроші, про гроші...

Я голосуватиму за того/ту, хто заявить план, як у першу чергу забезпечить у державі медіа, котрі дадуть людям перевірену, неперебрехану, неотруйну, об‘єднуючу інформацію – таку, що допоможе, дасть розібратися, не вб‘є, не заплутає, не заведе в трясовину, не дасть загинути, будучи обманутими.

Україна втратила Крим і Донбас – бо саме медіа спершу проклали туди дорогу “зеленим чоловічкам» і озброєним Буками "шахтарям", в першу чергу – в мозок. Через медіа людям "вставили чіп", який керував їхніми діями. Через медіа людям сьогодні вставляють чіп, через який будуть впливати на голосування. А в багатьох місцях, щоби не морочиться, у них забрали доступ до медіа взагалі.

Читайте також: Кандидат від телебачення: французький досвід

Медіа втратили довіру, і сьогодні через цей ресурс продовжують робити відбивну з суспільства, закидають його порожніми словами ні про що й не дають прийти до тями, запитати – "а що практично значать ваші щоденні мантри?"

Держава, яка подбає про підтримку якісних медіа, що вільно даватимуть перевірену інформацію, підтримку й безпеку журналістам-розслідувачам, дасть працювати в нормальних умовах, без політичних і фінансових утисків, держава, в якій медіа не будуть знаряддям для того, щоби в людей потьмарювався розум, щоби вони бачили різницю між опудалом, знівеченим трупом новини й аналітики й таки новиною і аналітикою – ось така програма нового/нової Президента для мене є важливішою понад усе. Бо саме це врятує країну, а не передвиборчі тимчасові гроші.

Читайте також: Макаров: Ті, хто віддає перевагу видовищам перед хлібом, згодом утрачають і те, й інше

Майже кожен, хто хотів зайняти високі посади в державі, користалися медіа для обдурювання – і ЗМІ перетворилися зі "сторожового пса демократії" на кімнатних песиків із манікюром і бантиком. Сьогодні ця картина – апокаліптична – це для країни – дорога в пекло.

(Окремо виділю жирним, для справедливості – в медіа є окремі винятки! )

Президент, який/яка прийде, має також сказати, нарешті,( вперше!!!!) що регулятор ( Нацрада) країні треба незалежний. І що, як мінімум, він/вона подбає, щоби більше не було в кабінеті керівника НР прямого телефону до його/її адміністрації, і призначені ним/нею члени/членкині не матимуть принизливого обов‘язку узгоджувати щось у ту телефонну трубку, виконувати його/ії завдання.

Це думки, з якими лечу зараз в Страсбург. Тут, у Раді Європи, буду працювати над документом саме про це. 
Інформуватиму про найцікавіше.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ольга ГЕРАСИМ'ЮК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини