MENU

"Суспільне" демонструє справжню дискусію-дебати кандидатів – думка

6246 0

Нарешті на українському TV з'явилась добре структурована за змістом запитань, не галаслива, не скандальна, а ясна дискусія з кандидатами та поміж кандидатами у президенти. Майстерно проведена дискусія-діалог талановитими ведучими – строгою Мирославою Барчук та розкутим Павлом Казаріним. З точними запитаннями від них і незалежних професійних експертів від громадянського суспільства та чесними відповідями з боку трійки кандидатів в президенти.

Їм треба віддати належне – розважливому Валентину Наливайченку, вдумливому Роману Безсмертному та заповзятому Геннадію Балашову, завдяки яким така нормальна розмова стала можливою.

Читайте також: Казарин: Ни один канал не рискнет назвать предвыборное ток-шоу "дебатами"

Здається, що головним досягненням сьогоднішньої дискусії-дебатів на TV, крім нашого знаймства з особистостями кандидатів і можливістю спокійної оцінки їх компетенцій, несподівано стало дещо інше.

Дискусія з ними раптом пролила світло на якості інших, дуже знайомих всім кандидатів. Тих, які знаходяться у перших стрічках соціологічних опитувань. І виявилось, що між ними і "першими" не такий вже і великий розрив у талантах і здібностях. Немає якихось великих відмінностей, якщо відкинути партійні і суспільні інститути і кошти "перших", у їхніх людських якостях – харизматиці.

Читайте также: Порожній ринг: чому нам потрібні дебати кандидатів у президенти

Скоріше, навпаки, у сьогоднішніх дискутантів є перевага – вони більш незалежні у судженнях та відкриті до рівноправного діалогу між собою і аудиторією. Чим здатні завойовати повагу і симпатію потенційних виборців. Тому не здивуюсь, якщо вони отримають більше голосів у день виборів, ніж це вже визначили їм соціологи.

Дуже приємно відчувати, що учасники Виборчої Ради UA внесли свою лепту в організацію програми "Зворотній віділік". І варто нагадати, що успіх програми буде як досягненням команди програми, так і персональною перемогою Голови ПАТ НСТУ, Зураба Аласанія.

Чекаємо на приємні несподіванки від наступних випусків програми.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Євген БИСТРИЦЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини