MENU

В Україні ветеранів ОУН і УПА визнано учасниками бойових дій

1815 2

В Україні набув чинності закон "Про внесення змін до закону "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо посилення соціального захисту учасників боротьби за незалежність України у XX столітті".

Закон було опубліковано у виданні "Голос України" 26 грудня 2018 року (№248). На сайті Верховної Ради підтверджується, що від сьогодні, 26 березня, цей закон став чинним.

Законом до переліку учасників бойових дій додаються особи, які брали участь в усіх формах збройної боротьби за незалежність України у XX столітті у складі Української повстанської армії, Української повстанчої армії отамана Тараса Боровця (Бульби) "Поліська Січ", Української народної революційної армії (УНРА), Організації народної оборони "Карпатська Січ", Української військової організації (УВО), збройних підрозділів Організації українських націоналістів, і, відповідно до закону "Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті", визнані борцями за незалежність України у XX столітті.

Читайте також: День захисника України вкорінюється на Донеччині

Порядок надання статусу учасника бойових дій вказаним особам встановлюється Кабінетом міністрів.

Довідково! Станом на травень 2018 року чисельність учасників боротьби за державну незалежність із числа збройних підрозділів ОУН і УПА становила понад 1,2 тис. осіб.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

УНІАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини