MENU

Між олігархами Коломойським та Порошенком йде боротьба, і вона давно не має жодних правил та спортивної етики – блогер

2774 3

Ок, скажу. Я не в захваті від "сенсаційних" сюжетів про Порошенка, які вийшли на "плюсах". Я не зміг себе примусити додивитися жоден з них, але загальний рівень треша уявити можу. Очевидно, що між олігархом Коломойським і олігархом Порошенком йде боротьба, і ця боротьба давно не має жодних правил та спортивної етики.

Я не знаю, навіщо мене тегають АПшні медіасвинки у своїх сповнених праведного комсомольского гніву дописах про стандарти журналістики, які вони самі їб*ть щоденно у найзбоченіших формах, адже єдині люди, кому можна адресувати ці претензії – це автори сюжетів і керівництво каналу. Всі вони відомі, вони є на ФБ – тегайте, трольте, матюкайте, це ваше право.

Читайте також: На коліна "заради миру": на які поступки готові Зеленський і Ко

Я в даному випадку – такий самий споглядач, які і всі ви. Я відповідаю тільки за себе. Я не раб Коломойського, не "слуга народу", я маю власну точку зору і не боюся її висловити, як і абсолютна більшість моїх колег з "плюсів". У нас не "Прямий", не "НАШ" – за власну думку не ґвалтують. Якщо це влазить у вашу парадигму світосприйняття – це ваша персональна хвороба.

З іншого боку, мушу спитати, чи етичніше поводяться медійники з пропорошенківських ресурсів – названого вище "Прямого", а також 112-го, NewsOne та інших плодів порочного зв'язку Порошенка і Медведчука?

Очевидно, що ні. Просто подивіться на макабричні пропагандистські меси Ганапольського, який гатить по конкурентах Пороха з усіх наявних пуканів, на виколупані з не менш прямої, ніж сам канал, кишки "розслідування" Ар'єва, подивіться на опущеного Кисельова, який ледь не плаче від безсилля на кожному ефірі.

Читайте також: "Мы бедные, у нас война". Чем опасен новый крен в общественно-политической дискуссии предвыборной Украины

Про голованівські панегірики Конусу на NewsOne нагадати? Про відмазування "чучундр"? А палка любов 112-го до ПП вас не бентежить?

Якщо ні, то чим ви тоді відрізняєтесь від тих, кого засуджуєте?

Якщо вам пох*й, як і чим мочать тих, хто вам не подобається, чим ви кращі? Це я вже не кажу про АПшне "ольгіно", про олєшок та інших викиднів нашої хворої реальності, які в моєму сприйнятті знаходяться десь між шарієм і шанкром.

Мені гірко бачити, що робить політика з медіа і з вами. Сподіваюсь, час вилікує. Сподіваюсь, хоча й не вірю.

P.S. Алла Мазур взяла змістовне і некомпліментарне інтерв‘ю у Зе, це дуже якісна робота. А ще на ТСНі було насправді сенсаційне розслідування Сергія Гальченка про розкрадання мільярдів столичною владою, але кому це цікаво.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Сергій ІВАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини