MENU

Данська перешкода антиукраїнському газопроводові

2744 0

Поява в медіа листа керівника проекту "Північний потік-2" Маттіаса Варніґа про можливість уповільнення будівництва альтернативного трубопроводу на кілька років – це зовсім не констатація поразки

Це – демонстрація публічного тиску на Данію, яка повинна якомога швидше видати дозвіл будівельникам "Північного потоку-2" й позбавити їх від зайвих витрат.

Читайте також: Данія відмовила "Газпрому" в будівництві "Північного потоку-2"

Для того, щоб зрозуміти це, потрібно для початку розібратися в тому, хто такий Маттіас Варніг. Він, зрозуміло, ніякий не енергетик. Варніг – колишній кадровий співробітник розвідки НДР "Штазі", який працював на заході Німеччини агентом під прикриттям. І він – близький друг Володимира Путіна ось уже три десятиліття, при цьому достеменно невідомо, коли відбулася перша зустріч розвідників – під час роботи Путіна в Дрездені або пізніше, коли майбутнього президента перемістили до мерії Санкт-Петербурга. Саме Варніґ, а ніякий не Шредер – головна довірена особа Путіна у прагненні створити альтернативні енергетичні маршрути й полегшити завдання завоювати Україну.

Сенс листа Варніґа в тому, що тактика данської влади не дозволяє "Газпромові" та його західним партнерам продовжити будівництво. Данія не відмовляє, але й не дозволяє. Вона може вимагати додаткової інформації екологічного характеру. Будівельники антиукраїнського газопроводу повинні будуть спочатку намагатися відмовити в наданні цієї інформації через суд, потім – якщо програють справу – оформляти доповідь. Потім данська сторона працюватиме з цим документом, виступатиме зі своїм висновком – і невідомо ще, яким він буде. Все це час. Час, за який російська армія могла б уже спробувати вийти до Ужгорода. Час, якого Путінові може просто фізично не вистачити.

Читайте також: Яскравий приклад того, як у політиці знаходять вихід для збереження обличчя

Тому Путін квапить Варніґа, а Варніґ квапить західних "доброзичливців" "Газпрому". Західні союзники Москви жадають грошей. Чекісти жадають крові. Бажання збігаються. Данія має дати дозвіл уже сьогодні. Ну, якщо не сьогодні, так уже за кілька місяців, коли в Данії пройдуть парламентські вибори, й там цілком може з'явитися новий уряд.

Уряд, який має зайняти іншу позицію та з розумінням поставитися до потреб "Північного потоку-2". У необхідності появи в Данії саме такого уряду і складається справжня суть сигналу, спрямованого ветераном "Штазі" до високопоставлених агентів Кремля на Заході.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Віталій ПОРТНИКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини