MENU

Найважчі часи для армії позаду, тепер нас голими руками не візьмеш

5888 1

Напередодні виборів з`являється багато спекуляцій про війну і на емоції страху хочуть підштовхнути людей зробити певний вибір. Але давайте не дамо страху паралізувати мислення та розсудок.

Ми точно не знаємо, чи Путін нас хоче завоювати саме військово, чи політично, повернувши слабку корумповану бідну державу, від якої всі втомилися, у сферу свого впливу. Але якщо військово.

Оборону країни здійснюють Збройні сили України. Чисельність – понад 250 тис чол. Це ви, ваші родичі, ваші сусіди, ваші друзі, земляки. У разі повної мобілізації – це ми всі.

Читайте також: Политолог: "Или Порошенко, или Путин". Ложь должна быть простой, регулярной и масштабной, тогда она эффективна

Абсолютна більшість у збройних силах та ВСЕ командування це професійні військові, це робота, за яку отримують зарплату. Чим більші зарплати, тим більша престижність професії військового, тим краща армія. Ключові рішення приймають/пропонують генерали-керівники ген. штабу, які мають бути навчені, треновані, компетентні та повністю забезпечені державою.

Армію потрібно фінансувати. Тому ніхто із вас не забув про війну, ви кожен день працюєте, щоб війну Україна виграла. У 2014 році в Україні був введений додатковий податок – військовий збір у розмірі 1,5%, які кожен місяць відраховуються із ваших доходів.

Таким чином українські громадяни із 2014 року сплатили військовий збір на потреби армії у розмірі понад 55 млрд грн.

Також армія фінансується за рахунок загальних доходів бюджету. Біля 50% всіх доходів бюджету це непрямі податки (ПДВ, акциз), які «причіпляються» до ціни товару і лягають на кінцевого покупця. Наприклад, біля 40% від ціни бензину – це податки у державний бюджет.

Ще ви фінансуєте державний бюджет через інші механізми, наприклад, через ціну газу (гроші Нафтогазу – той дивіденди у бюджет).

Тому ми всі пам’ятаємо про війну і кожен день працюємо, щоб армія була сильною. Немає сенсу вчителю, шахтарю, сантехніку чи будівельнику перестати працювати, сісти і пускати соплі про війну – краще більше працюй та фінансуй армію. Краще фінансування – вищі зарплати, краща зброя, міцніша броня у армії.

Єдиний варіант, коли армія не стає сильнішою, це коли між нами і армією з`являється хтось, хто починає красти гроші, які ми платимо для побудови професійної та сильної армії.

Читайте також: Эти президентские выборы могут оказаться эпохальным событием не только для Украины – историк

У тарифних дискусіях ніколи не виділяв окремо таку чутливу сферу, як армія. Але армія та обороні заводи також споживають електроенергії – десь на 6 млрд грн у рік (грубо). Абсолютна більшість по промисловому тарифу. Через Роттердам+ збройні сили (полігони, склади, військові частини, заводи, аеродроми) переплачують біля 1 млрд грн у рік. Це 3 млрд. грн. за час дії формули, на які послабили нашу армію. І «зелені» тарифи також лягають на армію. Де ж тут патріотизм? Хто тут діє на користь Путіна?

Найважчі часи для армії позаду, тепер нас голими руками не візьмеш. Тому не давайте себе залякати, зберігайте спокій. Ставайте успішними у своїй справі. Платіть податки, фінансуйте армію, не опускайте очі, не опускайте руки. І все буде добре.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Андрій ГЕРУС


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини