MENU

Студрада КПІ влаштувала так званий "конкурс краси", де під час фотосесії дівчат знімали майже оголених – Суслова

3235 5

Університет з елементами порнографії.

Вчора всі притомні люди були шоковані фото, які в мережі виклала студрада КПІ ім. Ігоря Сікорського. Вона влаштувала так званий "конкурс краси", де під час фотосесії дівчат знімали майже оголених у вульгарних позах в стилі "садо-мазо". 

Псевдоеротичний несмак тепер розглядає вся Україна. Це при тому, що частина дівчат на світлинах – неповнолітні. А організаторка конкурсу хизується своїм "досягненням" й натякає журналістам, що непогано було б заплатити за передрук фото "дєвочєк". 

Читайте також: Чому чоловікам у нашій країні варто спробувати побути феміністами

Цікаво, чи в курсі була адміністрація вишу про цей креатив? А якщо так, то чому нічого не зробила, аби йому перешкодити? 

Дехто скаже – не будьте ханжею, дівчата самі вирішують, що їм робити! Так, але якщо вони, по-перше, повнолітні, по-друге, в позаучбовий час і, по-третє, не прикриваючись лейблом університету. Бо тепер КПІ буде більше знаний голими сідницями, ніж науковими досягненнями! А в декого може скластись враження, що в нас всі виші виставляють студенток на огляд, як худобу на базарі! Й після цього ми дивуємось масштабам секс-туризму, сексизму, торгівлі людьми і домашнього насильства. Ось такі "конкурси" й торують до цього всього дорогу! 

Тому спрямовую депутатське звернення до Міністерства освіти та ректорату КПІ й розраховую почути у відповідь пояснення, як таке стало можливим і що має намір робити адміністрація. І навіть якщо буде оперативна жорстка реакція, осад залишиться.

Читайте також: Уособлення зла в усій його виразності

Бо не можна провідному вишу країни опускатись на рівень, порівняно з яким навіть провінційні ПТУ здаються академіями пристойності. Врешті-решт, мова про майбутнє цих дівчат. Чи стануть вони дійсно спеціалістками в математиці, фізиці чи кібернетиці, або, які б знання вони не мали і які б здібності не демонстрували, їх завжди сприйматимуть як "дєвочєк", здатних лише потішати публіку своїми формами.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ірина СУСЛОВА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини