MENU

Що не так із хрестовим походом українців проти Порошенка

6141 13

Коли людей занадто довго тримати під тиском – то вони потім узагалі не знають, що робити із несподіваною свободою.
Хрестовий похід українців проти Порошенка нагадує масову амністію зеків після смерті Сталіна – орда ошалілих від свободи в’язнів ринулася по країні, грабуючи й нападаючи на своїх.

Відчувши себе дофіга європейцями, отримавши безвізову близькість із Парижем і Варшавою, ви дуже легко повірили у свою надважливість. Ну зрозуміло, Україна не сходить зі шпальт європейських видань, Анґела Меркель через тиждень до нас їздить. Та ми круті. Ану швидко Порошенка до нас на ковйор!

А де ж ви були перед Порошенком? Чого сиділи тихенько із язиками в жопах? Вас обурюють корупція та друзі Порошенка? А коли була вибудувана вертикальна схема накачки баблом сім’ї Януковича, й він роками набивав своє Межигір’я золотом, а Пшонка декорував свою оселю, а під кожним обласним центром виростали триповерхові особнячки наближених – де було ваше обурення?

Читайте також: Ворог – не тут. Але він хоче зруйнувати нас нашими ж руками

Порох обматюкав якогось чиновника "какіх реформ тєбє єщо не хватаєт, бля"? А коли Янукович особисто пиз*ив Кирпу, міністра гілки влади, яка йому взагалі не підпорядковується за Конституцією? Чого ж ви мовчали? Уявляєте собі зараз ситуацію, коли б Порошенко викликав до себе Супрун і дав їй по морді за блокування схем закупівельних? Абсурд, правда? А сім років тому ви жили при такому абсурді й не цвірінькали.

Поліціянта, який биканув до хлопця "лажись, бандера", розіп’яли всією країною. А сім років тому того хлопця відлупцювали б до півсмерті в себе в казематах і кинули доходити на бетонній підлозі, а через три дні віддали б тіло батькам із довідкою про смерть від вітрянки.

Вам зробили поліціянтів, які кажуть добрий день і дякую, і ви кинулися їх провокувати, знімати відеокамерами й вимахуватись, хоча перед ментами Януковича й Кучми боялися пукнути зайвий раз, бо ті блакитні сорочки вселяли хтонічний жах.

Читайте також: Обираємо майбутнє – України або Малоросії

По всіх країні розвелося достобіса правозахисників, бо в країні з’явились права людей. А якби хтось на Захарченка спробував хоч шось приблизне сказати з того, що кажуть Авакову – то б самі знаєте, що було б далі. Вам треба старих чиновників, які б мали вас за гівно й репетували на вас зі своїх кабінетів, а не ЦНАПи, де ви за*обуєте дівчат своїм тупими питаннями і претензіями, бо ж ви тепер ого-го.

Найприкметніше те, що, генеруючи тонни своїх безглуздих питань і претензій, ви навіть не хочете чути на них відповіді. Вам просто треба, щоб хтось владний із залізною рукою вийшов і гаркнув – ану заткнулись!

І ви радісно заткнетесь.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир ГЕВКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини