MENU

Що читати: 6 книжок про вміння залишатись молодими

2473 0

Колись ми думали, що 30 – це вік поважної зрілості, а 40 – стільки взагалі не живуть. Проте тепер навіть офіційно молодий вік подовжено до 35 років, але чи почуваємо ми себе молодими?

Багато факторів впливають на відчуття віку: і фізичні, і психологічні, і матеріальні. Як залишатися молодими у будь-якому віці? Дізнаваймося про це з розумних книжок.

"Never stop", Марі Карачина

Читайте також: Ми стаємо нацією, яка втрачає звичку читати – Зоя Казанжи

Запорука молодості – це не тільки гарна фізична форма. Це ще й здатність йти до своєї мети, до мрії. Якщо ви запланували почати нарешті бігати з понеділка, то вважайте, що цей понеділок вже наступив. Марі Карачина – учасниця світових марафонів та півмарафонів, фітнес-тренер та засновниця клубу "SkinnyStrong". Вона точно знає, що біг може допомогти вам змінити життя, стати стрункими й здоровими, загартувати дух та силу волі, навчитися ставити цілі й досягати їх. Почніть з цієї книжки та ніколи не зупиняйтеся!

"Француженки не сплять на самоті", Джеймі Кет Каллан

Кохання, активне й якісне сексуальне життя – традиційно ознака молодого віку, проте хто скаже, що тим, кому "за…" бути в активному пошуку або бути щасливими у особистому житті – "пізно" чи непристойно? Дотепна книга доречних порад про секрети французької легковажності та смаку до життя.

"Їжа для мозку. Наука розумного харчування", Ліса Москоні

Гарна пам’ять, ясне мислення – ознаки молодості організму. З віком ми можемо почати "втрачати бали", але цьому можна зарадити. Зокрема правильним харчуванням, яке підсилить роботу мозку. Однак поради, які ми щодня бачимо в інтернеті, часто збивають нас з пантелику: то цукор шкідливий, то він корисний, то оливкова олія – панацея, то вегетаріанство, то зелена кава, то імбир… Хто взагалі перевіряв усі ці твердження? От нейродослідниця Ліса Москоні проаналізувала у своїй книзі усе, що відомо науці про харчування для здоров’я мозку.

"Мистецтво дихати", Денні Пенман

Дихання – не звичка, а мистецтво. І це мистецтво, яке дозволить нам бути уважнішими, спокійнішими, здоровішими та молодшими! Звідки це знає Денні Пенман? Бо він – та людина, яка одного разу впала з величезної висоти, але вижила, змусивши себе… дихати. Правильне дихання прибирає з нашого тіла стрес і навіть хронічні болі. І вдих! І видих!

"Альцгеймер – не вирок! ReCODE. Перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій", Дейл Бредесен

Читайте також: Що читати: 7 книжок від українських авторів фентезі та фантастики

На жаль, досі немає людей, які б одужали від хвороби Альцгеймера. Проте доктор Дейл Бредесен розповідає про профілактику хвороби Альцгеймера та зниження когнітивних здібностей. Виявляється, розвиткові хвороби Альцгеймера сприяє не один якійсь фактор, а цілих 36 метаболічних факторів, баланс яких можна відновити. Наприклад, змінивши свій спосіб життя, приймаючи В12, виключивши білки і поліпшивши гігієну ротової порожнини. Результати вражають. Впроваджуймо зараз покроковий план запобігання деструктивним змінам мозку!

"Назавжди будь молодим", Боб Ділан

Боб Ділан – це не тільки культовий музикант, а ще й лауреат Нобелівської премії з літератури 2016 року за "створення нових поетичних виражень в американській пісенній традиції". І, якщо раціональність попередніх авторів не надихнула вас взятися за "омолодження" розуму й тіла, то слова пісні "Назавжди будь молодим" ("Forever Young") повинні принаймні відродити чи підтримати молодість вашої душі.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тетяна ГОРДІЄНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини