MENU

Мислити як геній. Три книжки про те, як розвинути креативність

784 0

Книжки

У сучасному світі важливо вміти мислити неординарно, швидко знаходити різні рішення однієї ситуації та генерувати ідеї, пише Тимур Курганов у блозі для сайту НВ.

Багато хто вважає, що креативність невловима, що творчі люди наділені магічним вродженим талантом, якого інші позбавлені. І навіть якщо всі навколо говорять про вашу творчу натуру, ви не можете постійно фонтанувати геніальними ідеями. Покращити рівень власної креативності здається дуже складно, особливо коли це потрібно терміново. Втім, варто пам’ятати, що творчість – це м’яз, який можливо прокачати. І якщо вам потрібна допомога для підвищення креативності, то ця добірка створена саме для вас.

1. "Посібник із креативного мислення", Кріс Ґріффітс, Меліна Кості. Багато людей переконані, що творчість всередині кожного, але потрібно це в собі знайти. Понад 82% лідерів компаній вважають, що креативність безпосередньо впливає на результати роботи, але лише деякі розуміють, як творче мислення застосувати на практиці. Якби кожен з нас міг одразу "дістати" з себе це загадкове вміння нестандартно мислити, ми могли б користуватися необмеженими потоками креативності для професійного та особистого успіху.

Читайте також: Книжки, що врятують вашу історію

Книжка буде корисна для менеджерів, маркетологів, рекламістів і керівників, оскільки допомагає систематично генерувати ідеї і рішення під час розгляду проблем і планування дій. Посібник із креативного мислення пропонує інтегровану систему персоналізованих ідей, а також чіткі практичні інструменти і стратегії, зокрема перевірену й надійну модель "мозкового штурму". Ця книжка дозволяє вам розвинути творчі навички вирішення проблем, щоб знайти найкращі варіанти.

2. "21 спосіб мислити креативно", Майкл Мікалко. З відстані часу кожна цікава ідея здається очевидною. Але як ви самі можете стати людиною, яка вигадує прекрасні ідеї? У цій книжці автор розкриває інструменти, що допоможуть вам мислити як геній. Тут подано керівництво з побудови креативного мислення від лінійного до інтуїтивного, докладно описуються оригінальні методи неординарного підходу вирішення проблем. За допомогою дотепних прикладів і вправ ви дізнаєтеся, як створювати оригінальні ідеї, що покращать ваше особисте й ділове життя. Методи Мікало показують вам, як дивитися на ту ж інформацію, що і всі інші, і бачити значно більше.

Читайте також: Війни програють в головах. Чому українська книга під загрозою

3. "Корпорація творців. Як подолати приховані загрози, що вбивають справжнє натхнення", Ед Кетмелл, Емі Воллес. Ед Кетмелл присвятив значну частину свого життя створенню студії Pixar, розробив велику кількість повністю комп’ютерних фільмів та "виховав" не одне покоління креативних співробітників. Він дійшов висновку, що головна задача управління полягає в тому, щоб з’ясувати, як запобігти одній фатальній помилці – творчому вигоранню. Тож він спробував дослідити, що потрібно, щоб зберегти компанію свіжою, творчою та інноваційною. З книжкою Корпорація творців. Як подолати приховані загрози, що вбивають справжнє натхнення дійсно важливо ознайомитися будь-якому менеджеру, оскільки тут своїм досвідом ділиться президент світової компанії.

У сучасному світі важливо вміти мислити неординарно, швидко знаходити різні рішення однієї ситуації та генерувати ідеї. Сподіваюсь, книжки з цієї статті допоможуть вам подолати творчу кризу та віднайти свій шлях до креативного мислення.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і YouTube

Тимур КУРГАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини